طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

رویداد ریورس قرارگاه خاتم در حوزه کشاورزی و امنیت غذایی

کد خبر: 1418
زمان انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص)، اولین رویداد نوآوری‌های امنیت غذایی، روز یکشنبه (۱۵ اسفندماه)، با حضور هلدینگ نیرو قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) و استارتاپ‌ها و فعالین این حوزه در بخش‌های زیست‌دریا، گلخانه‌ها و بذر در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

در این رویداد که با هدف هم‌افزایی و ارائه راه‌حل‌های نوآورانه به منظور حل مسائل گلوگاهی کشور در بخش‌های مذکور برگزار شد بر استفاده حداکثری از منابع و فرصت‌های کشاورزی از طریق کشاورزی پایدار در جهت ارتقا و تضمین امنیت غذایی کشور تأکید گردید.

مدیرعامل هلدینگ نیرو قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) در این رویداد اظهار داشت: کشاورزی دانش‌محور می‌تواند با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود، نظام و نتایج اجرایی بخش کشاورزی را به سمت دستیابی به عملکرد مؤثرتر سوق دهد و از این رهگذر به تقویت امنیت غذایی کشور کمک کند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

محمد رستمی افزود: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) به عنوان یکی از بازوهای اجرایی دولت‌های مختلف، ذیل مأموریت‌های سازمانی خود با ورود مقتدرانه به این حوزه درصدد رفع موانع گلوگاهی کشور و پاسخ‌گویی به نیازهای داخلی از طریق کشاورزی دانش‌محور و انجام فعالیت‌های دانش‌بنیان می‌باشد.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری