طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

پرداخت بیش از ۸۳ هزار فقره تسهیلات توسط بانک سپه در آذر ماه

کد خبر: 22135
زمان انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش بازار به نقل از بانک سپه، بانک سپه آذرماه سال جاری بیش از ۳۲ هزار میلیارد ریال در قالب بیش از ۸۳ هزار فقره تسهیلات در حوزه‌های کمک ودیعه مسکن، قرض‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری، وام بدون ضامن و قرض‌الحسنه خوداشتغالی کمیته امداد و سازمان بهزیستی پرداخت کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، این بانک به‌منظور اجرای تکالیف ابلاغی بانک مرکزی از تاریخ ابلاغ طرح تسهیلات بدون ضامن تا سقف یک میلیارد ریال، از بهمن‌ماه ۱۴۰۰ تا پایان آذرماه سال جاری، برای بیش از ۵۳۹ هزار فقره پرونده، معادل ۱۵۵ هزار و ۸۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده که از این میزان ۱۶ هزار و ۶۰۵ میلیارد ریال تسهیلات در قالب ۶۲ هزار و ۳۱۷ فقره پرونده مربوط به آذرماه سال جاری است.

همچنین بانک سپه که در زمره بانک‌های برتر درزمینه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج است، در آذرماه سال جاری به ۵ هزار و ۳۱۰ پرونده به میزان ۷ هزار و ۳۵۷ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج با کارمزد ۴ درصد پرداخت کرده است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

این در حالی است که در حوزه تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری، بانک سپه آذرماه سال جاری بالغ بر ۳ هزار و ۶۲۴ میلیارد ریال برای ۹ هزار و ۱۴ فقره پرونده اختصاص داده است.

بانک سپه تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) را به میزان ۲ هزار و ۵۱۵ میلیارد ریال در قالب ۲ هزار و ۹۳۳ فقره پرونده، تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی به مبلغ ۹۹۷ میلیارد ریال بابت یک هزار و ۱۲۲ فقره پرونده و یک‌هزار و ۶۹۷ میلیارد ریال در قالب تسهیلات کمک ودیعه مسکن بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار به ۲ هزار و ۹۶۶ پرونده، تسهیلات اعطا کرده است.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری