طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

امکان ثبت، تایید و انتقال چک از طریق پیامک در بانک توسعه تعاون فراهم شد

کد خبر: 2629
زمان انتشار: ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۲ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون؛ طی یکسال اخیر موضوع چک های جدید در سطح گسترده‌ای اطلاع‌رسانی شده و ارائه‌کنندگان و دریافت‌کنندگان چک‌های جدید ملزم به رعایت مراحل ثبت، تایید و انتقال چک‌ها در سامانه‌های بانک مربوطه گردیده‌اند. با توجه به این که برخی مشتریان دسترسی به گوشی هوشمند ندارند، امکان ثبت، تایید و انتقال از طریق ارسال پیامک نیز فراهم گردیده است.

بر این اساس مشتریان بانک توسعه تعاون نیز می توانند با درج پیام به شرح ذیل و ارسال آن از طریق پیامک به شماره ۴۰۴۰۷۰۱۷۰۱ نسبت به ثبت چک صادره در سیستم اقدام نمایند.
*۳*شناسه /کد ملی صادر کننده*شناسه صیادی*تاریخ سررسید (۸ رقم: چهار رقم سال، دو رقم ماه، دو رقم روز)* مبلغ به ریال (کمتر از ۱۵۰۰۰۰۰۰۰)* شناسه/کد ملی گیرنده چک#

چنانچه دریافت کننده چک دسترسی به گوشی هوشمند ندارد نیز می تواند همزمان با دریافت برگه چک نیز اقلام اطلاعاتی چک ثبت شده به نفع خود را مورد بررسی قرار دهد و در صورت تایید اقلام ثبت شده در سامانه صیاد با اطلاعات مندرج در متن برگه چک، مراتب تایید دریافت چک را از طریق پیامک اعلام کنند.
*۵*شناسه/کد ملی تایید کننده (ذینفع)* شناسه صیادی#

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

سایر فرآیندهای چک جدید نیز از طریق پیامک قابل انجام می باشد که به صورت کامل در راهنمای انجام فرآیندهای مرتبط با چک از طریق پیامک ذکر شده است که از طریق لینک زیر، این راهنما قابل مطالعه است.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری