طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

تقدیر کمیته امداد امام خمینی از تسهیلات اشتغال‌زایی بانک توسعه تعاون

کد خبر: 3048
زمان انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون اظهار داشت: همکاری بانک با کمیته امداد امام خمیتی (ره) سابقه‌ای چندین ساله دارد و پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به منظور ایجاد اشتغال از مهم‌ترین محورهای همکاری طرفین بوده است.

وی افزود: سهمیه بانک توسعه تعاون در سال ۱۴۰۰ در مقایسه با سال پیشین با رشد ۲.۵ برابری هدفگذاری گردید و از دو هزار میلیارد ریال در سال ۹۹ به پنج هزار میلیارد ریال در سال ۱۴۰۰ رسید.

فتاحی خاطرنشان کرد: مجموعه همکاران در شبکه شعب بانک اهتمام کافی برای اجرای این طرح مهم ملی و مشارکت در ایجاد اشتغال برای گروه های هدف را به اجرا درآوردند و ماحصل این تلاش، نامه تقدیر رییس کمیته امداد به مجموعه بانک توسعه تعاون برای تحقق ۹۶ درصدی سهمیه ابلاغی بانک بوده است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: در سال ۹۹ نیز رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) تحقق ۹۹ درصدی سهمیه بانک را بالاترین سطح همکاری شبکه بانکی با کمیته امداد عنوان نموده بود و در سال ۱۴۰۰ نیز بانک موجبات تحقق سطح مناسبی از تکلیف ملی را برآورده کرده است .

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارسال نامه از همراهی مدیرعامل بانک سپه و کارکنان این بانک به دلیل تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی تقدیر کرد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری