طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

نسخه جدید کلاینت شعب و باجه‌های پست بانک ایران به زودی راه‌انداری می‌شود

کد خبر: 3331
زمان انتشار: ۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، فرهاد بهمنی در آیین تجلیل از روسای شعب‌ منتخب پست بانک ایران با اشاره به این‌که تفاهم نامه‌ای جهت تسریع تکمیل سامانه با شرکت طرف قرارداد به امضا رسیده است، گفت: تا پایان خردادماه الباقی تعهدات قراردادی  پیگیری و در سامانه پیاده سازی خواهد شد.

بهمنی با تاکید بر اینکه نسخه همراه بانک از طرف شرکت تحویل بانک شده است که گزینه‌های جدیدی مانند ثبت چک صیادی را در خود دارد، اظهار کرد: این نسخه در حال تست است و به زودی در سایت قرار می گیرد ولی نسخه قبلی نیز برای مشتریان قابل استفاده خواهد بود.

عضو هیات مدیره با تاکید بر اینکه سقف انتقال در اینترنت بانک مطابق با بخشنامه بانک مرکزی است، تصریح کرد: سامانه ساتنا برای باجه های خدمات بانکی روستایی به صورت پایلوت در پنج باجه استان اصفهان راه اندازی شده است تا ایرادات آن مشخص و رفع شود.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی در پایان از دسترسی به ویرایش اطلاعات حساب مشتریان در سامانه بنکو برای باجه های خدمات بانکی خبر داد و افزود: با تکمیل فعال سازی استعلامات از سامانه های نظارتی در بخش ویرایش سیستم، دسترسی به ویرایش اطلاعات حساب مشتریان نیز برای آنان فعال می شود.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری