طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

تقدیر از بانک مسکن برای مشارکت در آزادی زندانیان

کد خبر: 3957
زمان انتشار: ۲۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

بانک مسکن با ایفای نقشی پررنگ در طرح مسوولیت اجتماعی ویژه آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد، مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش خبرنگاراستانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، مراسم اختتامیه مرحله اول آزادی ۱۱۰ نفر از مادران و همسران معسر زندانیان جرایم غیرعمد به همت آستان قدس رضوی و به میزبانی بنیاد کرامت رضوی برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

در این مراسم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی، مالک رحمتی قایم مقام تولیت آستان قدس رضوی، محسن منصوری استاندار تهران، غلامعلی محمدی رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و امنیتی کشور، محمدحسین استادآقا مدیر بنیاد کرامت رضوی،مصطفی زمانیان دستیار وزیراموراقتصادی و دارایی، مصطفی خاکسار قهرودی قایم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره)،محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن و برخی مسوولان دیگر برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی، کمک به آزادی بانوان زندانی جرایم غیر عمد مالی را از ارزشمندترین و محبوب ترین اعمال خیر نزد خداوند متعال دانست.

همچنین مالک رحمتی قایم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اهمیت انفاق و نقش مادر در کانون خانواده، گفت: آزادی یک زندانی زن آزاد کردن یک نفر نیست، بلکه نجات یک خانواده است.

محمدحسین استادآقا مدیر بنیاد کرامت رضوی نیز، در این مراسم، با تقدیر از نقش بانک مسکن در امر آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد، عنوان کرد: چهار بانک از جمله بانک مسکن، تاکنون در بحث مسوولیت اجتماعی مشارکت خیلی خوبی داشتند.

محمدی رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و امنیتی کشور، نیز در این مراسم از خیرین به ویژه بانک مسکن تقدیر و تشکر کرد.
این مراسم در محل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی برگزار شد.
بر اساس این گزارش، بانک مسکن، در راستای انجام رسالت و مسوولیت‌های خود، همچون گذشته، با مشارکت در پویش «دوباره زندگی» در آزادی زندانیان و حمایت از خانواده‌های آنان سهیم شد و سهم خود را در این پویش به میزان ۱۰ میلیارد ریال اهدا کرده است.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری