طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

بیمه آسیا همچنان یکه تاز میدان بیمه گری خصوصی ایران

کد خبر: 58007
زمان انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۱ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

بیمه آسیا همچنان یکه تاز میدان بیمه گری خصوصی ایران

بیمه آسیا در حال تغییرات اساسی است . این شرکت که بزرگترین بیمه گر خصوصی ایران است، همچنان تلاش دارد این پیشتازی را با دیگر رقبای بخش خصوصی حفظ کند و هر روز خود را به تنها شرکت دولتی بیمه گری ایران نزدیک تر کند. در کنار این رقابت درون صنعتی در بین هزاران شرکت ایرانی هم رتبه قابل توجهی دارد و بسیار مطلوبی دارد.

به گزارش  بانکداری ایرانی، بیمه آسیا که امسالُ کسب رتبه اول شرکت های بیمه خصوصی گروه موسسات بیمه ای شرکت های برتر ایران را به خود اختصاص داده توانسته جایگاه ۵۲ ام را در میان یکصد شرکت برتر ایران هم کسب کند و همین مساله گویای داشتن محیطی پویا و سرشار از نشاط و نوید بخش برای افزایش شوق و شور در کالبد خانواده بزرگ بیمه آسیا است که هر روز موفقیت های بیشتری را برای این شرکت کسب می کند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

بر اساس این گزارش و بر اساس تحلیل داده های مالی شرکت بیمه آسیا، اقدامات شرکت در رشد عملکردی گویای آن است که این شرکت در حال رشد مداوم عملکردی است. حق بیمه تولیدی که در۱۰ ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه سال ۱۳۹۹ تنها ۴۰ درصد رشد داشته الان به رشد ۵۳ درصدی رسیده است که گویای موفق بودن برنامه های شرکت در ارایه محصولات نوین و خدمات بیمه گری مناسب با بازار است.

 

بیمه آسیا همچنان یکه تاز میران بیمه گری خصوصی ایران

 

سهم بیمه شخص ثالث هم در سالهای اخیر به مرور کمتر شده و به بیمه های تخصصی تری مانند بیمه باربری، بیمه بدنه خودرو و مسئولیت و بیمه عمر و زندگی اختصاص پیدا کرده است.

 

بیمه آسیا همچنان یکه تاز میران بیمه گری خصوصی ایران

از طرف دیگر بیمه آسیا برنامه افزایش سرمایه ۱۳ درصدی خود را عملیاتی کرده و سرمایه خودر از ۳۱ هزار میلیارد ریال به ۳۵هزار میلیارد ریال افزایش می دهد

 

بیمه آسیا همچنان یکه تاز میران بیمه گری خصوصی ایران

درآمدهای بیمه آسیا در صورت های مالی آذر ۱۴۰۲ نشان می دهد که رشدی بالایی داشته است.درآمد سرمایه گذاری از محل منابع بیمه با رشدی ۹۷ درصدی به ۱۸ هزار و ۳۴۵ میلیارد ریال رسید.درآمدهای بیمه گری با رشدی ۶۰ درصدی به ۱۶۵ هزار و ۲۰۳ میلیارد ریال رسید که رقم قابل توجهی نسبت به دوره های قبل و شرکت هی دیگر است.راز این موفقیت شرکت بیمه آسیا در شبکه فروش و برنامه ریزی های این شرکت در حوزه فروش است. چنانکهه در چند روز گذشته مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به شبکه فروش موفق این شرکت گفته بود که کسب رتبه یک بیمه آسیا در جمع صد شرکت برتر ایران در حوزه بیمه، به این دلیل بوده که کارکنان و شبکه فروش توانمندی در این شرکت حضور دارند و با هم هماهنگ هستند. او از همکاران خود خواسته بود که در بحث بازاریابی هدفمند تلاش کنند و بر اساس همین استراتژی در آینده نزدیک شاهد موفقیت های بیشتر این شرکت خواهیم بود.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری