طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

اعطای وام بانک قرض‌الحسنه رسالت به گروه‌های جهادی کارآفرین

کد خبر: 7002
زمان انتشار: ۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

بانک قرض الحسنه رسالت و وزارت تعاون با هدف کمک به اشتغالزایی گروه‌های جهادی کارآفرین و تسهیل‌گران کارآفرین تفاهم نامه امضا کردند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

کد خبر : ۱۴۲۴۵۶

به گزارش ایبِنا، بانک قرض الحسنه رسالت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف کمک به توسعه اشتغالزایی به گروه های جهادی کارآفرین و تسهیل‌گران کارآفرین تفاهم نامه همکاری امضا کردند. 

محمد حسین حسین‌زاده، مدیر عامل بانک قرض‌الحسنه رسالت در این مراسم ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و حمایت از مشاغل خرد و پایدار را از اهداف مهم بانک قرض‌الحسنه رسالت برشمرد و گفت: سال گذشته حدود نیمی از وام‌های پرداختی این بانک در حوزه اشتغال خرد به کار گرفته شده است.

وی افزود: این تفاهم نامه با موضوع ارائه خدمات بانکی و سپرده گزاری اتباع کارآفرین متقاضی پروانه کار از سوی معاونت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منعقد شده است.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت اظهارامیدواری کرد با توسعه فرهنگ همیاری اجتماعی، قرض‌الحسنه و کارآفرینی اجتماعی، سبک بهتر کار و زندگی برای بخش خرد جامعه محقق شود. به گفته وی این تفاهم نامه شروع یک حرکت جهادی، اجتماعی است و تسهیل در شرایط اشتغال اتباع خارجی را به دنبال خواهد داشت.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری