طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

دوج‌کوین در کف تاریخی، انباشت توسط نهنگ‌ها/ارزی که محبوب ثروتمندترین مرد جهان است

کد خبر: 1028
زمان انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد  طبق داده‌های وال استتس، دوج کوین به فهرست ۱۰ توکن با بیشترین میزان خرید توسط نهنگ های BSC بازگشته است. در زمان نگارش این خبر، ۱,۰۰۰ نهنگ برتر BNB دارای مقادیر عظیمی دوج کوین به ارزش ۴۶,۰۷۰,۲۸۴ دلار یا ۳۲۴,۹۵۰,۰۷۳ واحد دوج هستند.
دوج کوین همچنین در فهرست ۱۰ دارایی برتر هلد شده توسط نهنگ‌های بایننس (Binance) قرار دارد.

بر اساس داده های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، دوج کوین با ۶.۸۵ درصد افزایش روزانه عملکرد بسیار خوبی نسبت به بقیه بازار داشته است. در زمان نگارش این خبر، دوج کوین پس از رسیدن به بالاترین سطح روزانه ۰.۱۵۷ دلار، با قیمتی در حدود ۰.۱۴۶۲ دلار معامله می شود.

دوج کوین ممکن است شاهد یک بازگشت صعودی باشد، زیرا هنگامی که حمایت کلیدی ۰.۱۴ دلار را لمس کرد، یک کندل سبز در نمودار روزانه آن شکل گرفت. در نتیجه، یک کندل انتقالی معروف به “دوجی” ایجاد شده است که نشان دهنده کشاکش بین خرس ها و گاوهای بازار ست. کندل های دوجی، زمانی که در انتهای روندها قرار می گیرند ممکن است معکوس شدن جهت قیمت را نشان دهند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

بیلی مارکوس (Billy Markus)، مهندس IT و معروف به شیبتوشی ناکاموتو که در سال ۲۰۱۳ دوج کوین را پایه گذاری کرد، در اوایل فوریه و در حالی که در مورد قیمت این میم کوین صحبت می کرد، بر اهمیت منطقه نزدیک به سطح ۰.۱۵ دلار تأکید نمود. وی در توییتی نوشته بود: “دوج کوین در حال همراهی با دوست قدیمی خود یعنی ۱۵ سنت است.”

او همچنین اظهار داشت که همراهی با ۰.۷۳ دلار به عنوان بالاترین قیمت تاریخ دوج، بسیار کوتاه مدت بوده است. در روند صعودی، سطح ۰.۱۵۷ دلار همچنان یک مانع کلیدی برای گاوها باقی مانده است که در صورت افزایش فشار خرید، می توانند آن را فتح نمایند.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری