طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

شیبا و دوج‌کوین در میان مطلوب‌ترین رمزارزها در فرانسه

کد خبر: 1048
زمان انتشار: ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد ، این مقاله محبوبیت روزافزون دو میم کوین مذکور را به پوشش گسترده رسانه‌ای و همچنین توییت‌های مکرر ایلان ماسک (Elon Musk) در مورد شیبا نسبت می‌دهد. مدیرعامل تسلا (Tesla) اخیراً اشاره کرد که دوج کوین ممکن است توسط شرکت ماهواره‌ای او یعنی استارلینک (Starlink) پذیرفته شود.

به طور کلی، یک سوم فرانسوی‌ها قصد دارند در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند. بیت‌کوین همچنان بهترین انتخاب برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال (۴۹ درصد) است و پس از آن اتریوم (۲۹ درصد) قرار دارد. پادشاه کریپتو همچنین بهترین انتخاب در میان کسانی است که فقط قصد دارند تجربه مختصری در کریپتو داشته باشند (۶۹ درصد).

به طور کلی ۸ درصد از مردم فرانسه در رمزارزها سرمایه گذاری کرده‌اند که از درصد افرادی که دارای سهام هستند (۶.۷ درصد) بیشتر است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وقتی صحبت از جمعیت شناسی به میان می‌آید، هیچ چیز شگفت انگیزی در مورد این یافته‌ها وجود ندارد: رمزارز بیشتر در میان مردان محبوب است.

آن دسته از فرانسوی‌هایی که هنوز در مورد سرمایه‌گذاری در رمزارزها تردید دارند (۴۸ درصد)، فقدان دانش را به عنوان نگرانی اصلی خود نام برده‌اند. نزدیک به یک سوم از پاسخ دهندگان نیز به دلیل ریسک‌های مرتبط با رمزارزها، برای بهره مندی از این طبقه دارایی های نوپا مردد هستند، در حالی که این صنعت در تلاش برای به دست آوردن سطح کافی از مقبولیت می‌باشد.

بخش رمزارزهای فرانسه همچنان به رشد خود ادامه می دهد و در حال حاضر حدود ۱,۲۰۰ نفر در آن مشغول به کار هستند. اکثریت قریب به اتفاق شرکت‌های ارز دیجیتال فرانسوی پس از جذب ۱.۲ میلیارد یورو، موقعیت‌های شغلی باز دارند. با این حال، اکثر استارت‌آپ‌های کریپتو در تلاش برای یافتن توسعه‌دهندگانی هستند که این موقعیت‌های خالی را پر کنند.

همان‌طور که پیش از این گزارش شده بود، شیبا اینو همچنین در سال ۲۰۲۱ یکی از محبوب‌ترین رمزارزها در هند بود.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری