طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

 انتقال ۹,۸۰۰ بیت‌کوین به کوین‌بیس توسط نهنگ ناشناس

کد خبر: 2373
زمان انتشار: ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد ، وال آلرت (Whale Alert)، یک سرویس محبوب ردیابی ارزهای دیجیتال که داده‌های مربوط به تراکنش‌های بزرگ کریپتو را منتشر می‌کند، گزارش داده است که در روز گذشته یک کیف پول ناشناس ۹,۸۰۰ بیت کوین به صرافی کوین بیس (Coinbase) ارسال کرده است.

این مقدار بیت کوین با نرخ مبادله‌ای فعلی تقریباً معادل ۴۲۹ میلیون دلار می باشد.
طبق داده های BitInfoCharts، این کیف پول در تاریخ ۱ آوریل ۱۰,۰۰۰ بیت کوین خریده است. بیت کوین در آن زمان با قیمت ۴۴,۸۹۱ دلار معامله می شد. سپس و با افزایش قیمت به ۴۷,۴۷۶ دلار در ۳ آوریل و کاهش ۱۰.۴۶ درصدی از آن زمان، این نهنگ بیت کوین خود را با ضرر فروخته است. موجودی کیف پول مذکور در حال حاضر صفر است.

در زمان نگارش این خبر بیت کوین با قیمتی در حدود ۴۲,۴۸۹ دلار معامله می شود.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

داده‌های وال آلرت همچنین نشان می‌دهد که در ۸ آوریل، شخصی ۴,۰۰۱ بیت کوین و ۱,۶۶۰ بیت کوین را از کوین بیس به کیف پول‌های ناشناس منتقل کرده است.

پس از جلسه فدرال رزرو که در آن افزایش احتمالی نرخ بهره تا ۵۰ واحد مورد بحث قرار گرفت، بیت کوین ۵ درصد سقوط کرد و از ۴۵,۳۳۹ دلار به ۴۳,۱۹۰ دلار کاهش یافت.

شاخص نزدک (Nasdaq) نیز در عرض دو روز ۴.۵ درصد کاهش یافت و افت قیمت بیت کوین نیز آلت کوین ها را در معرض خطر قرار داد. با شروع کاهش، سنتیمنت (Santiment) یادآور شد که معامله گران شروع به تبدیل سرمایه خود به بیت کوین کرده اند.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری