طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

خبری شوک آور برای بازار کریپتو/صرافی‌های بزرگ هند تمامی انتقالات و واریزها را مسدود کردند

کد خبر: 2651
زمان انتشار: ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد و به نقل از رویترز، سرمایه گذاران نگرانی های خود را ابراز نموده و درخواست بازپرداخت کرده اند.

کشور هند دائماً در حال کار روی قوانین و مقررات جدید برای صنعت دارایی های دیجیتال و به طور کلی ارزهای دیجیتال بوده و هست. پیش از این، بانک مرکزی این کشور از ممنوعیت ارزهای دیجیتال به دلیل خطراتی که برای ثبات مالی سیستم اقتصادی کشور ایجاد می نماید، حمایت می کرد.
هنوز مشخص نیست که چه چیزی یا چه کسی پشت محدودیت واریزهای روپیه در این دو صرافی بزرگ ارز دیجیتال است. شرکت ملی پرداخت هند که شبکه نقل و انتقالات تحت حمایت دولت را مدیریت می کند، در هفته گذشته استفاده از UPI (واسط پرداخت‌های متحد) توسط هیچ صرافی ارز دیجیتال را تأیید نکرد.

صرافی CoinSwitch واریزهای روپیه‌ای را برای کاربران خود غیرفعال کرد، اما فرصت برداشت وجه را نیز باقی گذاشت.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

کاربران در توییتر اصرار داشتند که صرافی‌ها باید اطلاعات بیشتری به کاربران بدهند و بیانیه‌ای درباره محدودیت‌ها و مدت زمان آن‌ها منتشر کنند. همان طور که مقالات رویترز نشان می دهد، نمایندگان CoinSwitch به این خبرگزاری پاسخی نداده اند.

به گفته منابع صنعتی، بیانیه مذکور باعث توقف UPI تحت حمایت دولت شد، زیرا شرکت مدیر، استفاده قانونی از این فناوری توسط صرافی را تأیید نکرده است.

صرافی WazirX نیز به کاربران خود گفته است که آنها هیچ گونه ETA روی UPI ندارند و به یک اعلان ساده در مورد از کار افتادن سیستم بسنده کردند.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری