طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

بایننس معاملات ترا و رمز ارز لونا را مسدود کرد/آیا این پایان بازی است؟

کد خبر: 3168
زمان انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد ، ژانگ پنگ ژائو گفته “من از نحوه برخورد (یا عدم رسیدگی) به این حادثه UST/LUNA توسط تیم ترا بسیار ناامید هستم. ما از تیم آن‌ها درخواست کردیم که شبکه را بازیابی کنند، لونای اضافی ضرب‌شده را بسوزانند و قلاب (peg) UST را بازیابی کنند. چون تا کنون، ما این کار را انجام داده‌ایم. با این حال هیچ پاسخ مثبتی دریافت نکردیم.”

ژائو همچنین توضیح داد که چرا بایننس تصمیم گرفت معاملات هر دو توکن را متوقف کند.برخی از کاربران ما که از مقادیر زیادی لونای تازه تولیدشده در خارج از صرافی اطلاعی نداشتند، دوباره شروع به خرید لونا کردند، بدون اینکه بدانند به محض اینکه سپرده‌گذاری مجاز شود، قیمت آن احتمالاً سقوط خواهد کرد. به دلیل این خطرات قابل توجه، ما معاملات آن‌ها را به حالت تعلیق درآوردیم.

زمانی که UST پیوند خود را با دلار آمریکا از دست داد، توکن‌ها از بین رفتند و فشار باورنکردنی‌ای بر لونا وارد شد تا قیمت خود را بالا نگه دارد. نحوه طراحی این دو توکن برای تعامل، منجر به افزایش عرضه بسیار زیاد برای لونا و در نتیجه سقوط قیمت آن شد. عرضه لونا تنها در چند روز از ۳۴۰ میلیون به ۶.۵ تریلیون افزایش یافت. در همان زمان، قیمت آن از ۶۰ دلار به کسری از سنت سقوط کرد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری