طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

یکی دیگر از شرکت‌های وام‌دهنده کریپتو برداشت‌های خود را متوقف کرد

کد خبر: 3794
زمان انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد ، این شرکت در بیانیه‌ای که روز دوشنبه برای بلومبرگ ارسال شد و بعداً در وبسایت آن منتشر شد، گفت: «بابل» مستقر در هنگ‌کنگ «به توافق‌های اولیه درباره دوره بازپرداخت برخی بدهی‌ها دست یافته است که فشار نقدینگی کوتاه‌مدت شرکت را کاهش داده است». یکی از بنیانگذاران فلکس یانگ به بلومبرگ گفت که این شرکت اطلاعات بیشتر را در اختیار عموم قرار خواهد داد.

یک فرد آگاه در مورد این موضوع گفت که Babel Finance در حال مذاکره با مؤسسات بزرگ در مورد راه‌حل‌های بالقوه است که شامل راه‌اندازی یک نهاد جدید برای تصاحب برخی از بدهی‌ها می‌شود و از وی خواست نامش فاش نشود.

مشکلات بابل در راستای آشفتگی صنعت کریپتو است، و حداقل یک وام‌دهنده بزرگ دیگر برداشت‌ها را متوقف کرده است و یک صندوق تأمینی برجسته تلاش می‌کند از سقوط جلوگیری کند. بابل به دلیل تصمیم خود برای توقف برداشت به «فشارهای نقدینگی غیرمعمول» استناد کرد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

شخصی که با برنامه‌های بابل آشنا بود، نگفت چه زمانی ممکن است این شرکت پلتفرم خود را برای برداشت باز کند.

در بیانیه این شرکت آمده است: با توجه به شرایط کنونی نوسانات شدید بازار، مدیریت بابل فاینانس به ارتباط نزدیک با مشتریان، طرف‌های مقابل و سایر شرکا ادامه خواهد داد و به‌روزرسانی‌ها را به‌موقع و شفاف ارائه می‌کند. توقف برداشت‌ها نشان‌دهنده تغییر ناگهانی سرمایه برای Babel Finance تحت حمایت سکویا کاپیتال چین بود. گرچه این شرکت کمتر از یک ماه پیش از یک دور سرمایه‌گذاری ۸۰ میلیون دلاری خبر داده بود که ارزش آن را به ۲ میلیارد دلار رساند.

موجی از لیکوئیدیتی‌ها و هفته‌ها آشفتگی بازار، تهدیدی وجودی برای بسیاری از فعالان صنعت است. Celsius Network Ltd وام‌دهنده رقیب که اوایل ماه ژوئن سپرده‌ها را مسدود کرد، روز دوشنبه گفت که برای تثبیت نقدینگی و عملیات خود به زمان بیشتری نیاز دارد. این شرکت در وبلاگ خود گفت: این روند زمان می‌برد.

بنیانگذاران آن هفته گذشته به وال‌استریت ژورنال گفتند که صندوق تأمینی کریپتو Three Arrows Capital پس از فروش ارزهای دیجیتال امسال با ضررهای بزرگ، مشاوران حقوقی و مالی استخدام کرده است.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

از بعدازظهر دوشنبه در نیویورک، بیت کوین بالای ۲۰۰۰۰ دلار نگه داشته شد، سطحی که مایک مک گلون، استراتژیست بلومبرگ در یادداشت اخیر خود آن را مشابه ۵۰۰۰ دلار در سال ۲۰۱۸-۲۰۲۰، افت بزرگ سال ۲۰۲۲، توصیف کرد.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری