طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

ارزش بازار کریپتو دوباره به بالای ۱ تریلیون دلار رسید!

کد خبر: 3839
زمان انتشار: ۲۸ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۳ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد ، طبق داده‌های CoinMarketCap، هرواحد از بیت‌کوین هنگام نگارش این خبر نسبت به روز گذشته ۴.۶۷ درصد رشد داشته است، این شاخص در بازۀ ۷ روزه به ۹ درصد می‌رسد.

این تغییر رفتار قیمتی، افزایش چشم‌گیر حجم معاملات را نیز درپی داشته است، به طوری که ارزش سفارش‌ها با ۱۵ درصد افزایش از مرز ۳۱.۶ میلیارد دلاری عبور کرد.

اتریوم، دومین رمز ارز برتر بازار، نیز که انتظار می‌رود در ماه سپتامبر (شهریور) به‌روزرسانی مرج (Merge) را اجرا و مکانیسم خود را از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) تغییر دهد، عملکردی بهتر از بیت‌کوین داشت و طی ۲۴ ساعت گذشته با ۱۰ درصد رشد به ۱۴۸۵ دلار رسید.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

برترین آلتکوین بازار نسبت به هفتۀ پیش ۲۹ درصد رشد داشته و هم‌اکنون سطح مقاومت روانی ۱۵۰۰ دلاری را هدف گرفته است.

بیت‌کوین و اتریوم ارزش بازار کریپتو را به بالای ۱ تریلیون دلار رساندند

با جهش بیت‌کوین و اتریوم سایر دارایی‌های بازار نیز در منطقۀ سبز قرار گرفتند و برای نخستین بار از ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد) ارزش کل بازار کریپتو مجددا به بالای ۱ تریلیون دلار رسید.

بهترین عملکرد این بازار به پالیگان (MATIC) و اتریوم کلاسیک (ETC) تعلق دارد که به ترتیب طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ درصد جهش قیمتی را تجربه کردند. در رتبۀ بعد اولانچ (AVAX) و پولکادات (DOT) قرار دارند که به ترتیب ۹ و ۴.۵ درصد رشد داشته‌اند.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری