طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال ارزش معاملات بورس انرژی ایران در روز نخست هفته

کد خبر: 21888
زمان انتشار: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۳ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش بازار به نقل از مدیریت ارتباطات بورس انرژی ایران، امروز ۱۰ دی‌ماه، ۴۷ هزار و ۵۰۰ تن گاز مایع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به ارزش ۲۳ میلیون و ۴۹۰ هزار و ۹۱۰ دلار در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران فروخته شد.

حجم تقاضای ایجادشده برای معاملات این فراورده معادل ۲۱۴ هزار تن بود و ارزش رقابت آن به ۲ میلیون و ۹۵۵ هزار و ۹۱۰ دلار رسید.

محموله‌های گاز مایع فروخته‌شده در امروز بورس انرژی ایران از انبارهای نفت تهران، اراک، اصفهان و آبادان بارگیری می‌شوند و به مقاصد برون‌مرزی در کشورهای افغانستان، پاکستان و ارمنستان رهسپار خواهند شد. قراردادهای معاملات گاز مایع امروز از نوع کشف پریمیوم بودند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

امروز در رینگ داخلی بورس انرژی ایران نیز حدود ۱۰ هزار و ۴۰۰ تن میعانات گازی مجتمع گاز پارس جنوبی به ارزش هزار و ۱۴۳ میلیارد ریال و ۶ هزار تن بلندینگ نفتای پالایش نفت بندرعباس به ارزش هزار و ۲۷۸ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال دادوستد شد.

فراورده‌های آیزوفید و حلال ۴۰۲ پالایش نفت تبریز، برش سنگین و رافینت شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران، حلال ۴۰۰ و حلال ۴۱۰ پالایش نفت اصفهان و حلال ۵۰۲ پتروشیمی بیستون نیز امروز در رینگ داخلی معامله شدند.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری