طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

بهره گیری از ابزارهای نوین در جهت ارائه خدمات مالی مطلوب در کرمان

کد خبر: 5467
زمان انتشار: ۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۹ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، رئیس شورای هماهنگی بانک‌های کشور و مدیرعامل بانک ملی ایران با حضور در شورای هماهنگی بانک‌های استان کرمان در جریان مشکلات بانک‌های استان قرار گرفت و ضمن بررسی مشکلات و موانع حوزه تأمین مالی، راهکارهای لازم برای تقویت و توسعه بانک‌های استان را ارائه داد.

در این نشست مشترک که سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمد نجف زاده معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو بانک ملی ایران، محمد مهدی فداکار استاندار کرمان، محمد رضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران بانک‌ها و دیگر مسئولان استانی حضور داشتند، دکتر فرزین افزود: از طریق ظرفیت‌های متعدد و ابزارهای متنوع مالی نظیر اوراق گام، برات الکترونیک و انواع صکوک می‌توان پروژه‌ها و طرح‌های سرمایه گذاری در استان کرمان را تأمین مالی کرد.

بهره گیری از ابزارهای نوین در جهت ارائه خدمات مالی مطلوب در کرمان

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی در ادامه با بیان این که با تدابیر اندیشیده شده مشکلات و موانع پرداخت پسته کاران در استان حل خواهد شد، افزود: خدمات زنجیره‌ای تأمین در سال جاری که توسط بانک ملی ایران طراحی شده است، می‌تواند از ابزارهای نوین تأمین مالی مورد استفاده برای طرح‌های ملی و یا تأمین سرمایه در گردش واحدهای بزرگ صنعتی و تولیدی در استان باشد.

وی در این نشست از آمادگی بانک ملی ایران در جهت حمایت و کمک به رونق تولید و اشتغال‌زایی و خدمت رسانی ویژه به واحدهای تولیدی و صنعتی در این استان خبر داد.

افزایش حقوق و دستمزد، افزایش سرمایه بانک‌ها، رقابت پذیری با بانک‌های خصوصی و جذب نیروی انسانی از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری