طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

پایداری شغلی شبکه فروش با رفتار مسوولانه نمایندگان بیمه رقم می‌خورد

کد خبر: 442
زمان انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از بیمه مرکزی، «غلامرضا سلیمانی» در جمع اعضای شورای هماهنگی تشکل های صنفی اظهار داشت: صدای نمایندگان، کارگزاران، بازاریابان و شبکه فروش باید بی‌واسطه و شفاف به گوش نهاد ناظر صنعت بیمه برسد.

وی افزود: رابطه اصلی شبکه فروش با شرکت‌های بیمه است، اما نهاد ناظر همواره برای رفع مشکلات و شنیدن دیدگاه‌های بازیگران خط مقدم صنعت بیمه آمادگی دارد.

رییس‌کل بیمه مرکزی تصریح‌کرد: اولویت نهاد ناظر صنعت بیمه در تدوین آیین‌نامه‌ها و همچنین بازنگری قوانین بیمه‌ای، ایفای حقوق و منافع شبکه فروش است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی از اراده بیمه مرکزی برای برطرف کردن مشکلات شبکه فروش سخن گفت و اظهار داشت: تجهیز نمایندگی‌ها و سایر ارکان شبکه فروش به ابزار الکترونیکی و دیجیتالی یک ضرورت است که نهاد ناظر و شرکت‌های بیمه از آن حمایت می‌کنند.

رییس شورای عالی بیمه از رصد دقیق استارت‌آپ‌های بیمه‌ای خبر داد و گفت: رسیدگی به تخلفات در شبکه فروش سنتی و استارتآپ‌ها هیچ‌گونه تفاوتی ندارد و هر خلافی که با حقوق بیمه‌گران و بیمه‌گذاران منافات داشته باشد، از نظر بیمه مرکزی قابل پیگیری و برخورد است.

سلیمانی از نمایندگان شبکه فروش خواست تا با حساسیت بیشتری در مسیر اعتمادسازی قدم بردارند و مسوولانه از مرحله صدور تا پرداخت خسارت در کنار آنان باشند.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری