طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

باید به وزیر صمت فرصت داد/ احیای واحدهای راکد و نیمه‌فعال از اقدامات فاطمی امین است

کد خبر: 5845
زمان انتشار: ۳ آبان ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۷ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

«سید علیرضا موسوی مجد» در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با اشاره به مطرح شدن مجدد استیضاح «سید رضا فاطمی ‌امین» وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: فاطمی امین وزیری جهادی و توانمند است و از آنجایی که جزو نیروهای قدیمی وزارتخانه محسوب می‌شود، تلاش داشته تا از آغاز کار به انجام تغییراتی برای بهبود امور بپردازد.

وی گفت: وزیر صمت در این مسیر اقدامات مثبت زیادی انجام داده و تلاش کرده تا زیرساخت‌های خوبی ایجاد کند.

این مقام صنفی تاکید کرد: باید به این وزیر جوان و انقلابی فرصت داد تا برنامه‌های خود را عملیاتی کند، همچنان‌که تاکنون نیز بر کارش مسلط بوده و توانسته سیاست‌های خود را به‌خوبی پیاده‌سازی کند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی بیان داشت: فاطمی امین وزیری توسعه‌گرا است و کار خود را به نحو احسنت انجام می‌دهد و نگاه توسعه‌ای و صادرات‌گرای وی به‌خصوص به بازار کشورهای همسایه، منشا تحولات خوبی در بخش صنعت کشور به‌ویژه لوازم‌خانگی بوده است.

موسوی‌مجد همچنین ایجاد واحدهای جدید صنعتی و احیاء واحدهای راکد و نیمه‌فعال را دیگر ویژگی مثبت وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد که در حدود ۴۰۰ روز فعالیت در وزارت صمت به‌خوبی آنها را پیاده‌سازی و پیگیری کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد: منتقدان و استیضاح‌کنندگان با توجه به این حرکت‌ها و تلاش‌های وزیر صمت، فرصت دهند تا برنامه‌های طراحی شده در این وزارتخانه شکل عملی و اجرایی به خود بگیرد تا شاهد آثار مثبت و برکات آن در بخش صنعتی کشور باشیم.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری