طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

تغییرات مدیریتی زودهنگام در وزارت صمت به صلاح نیست

کد خبر: 6138
زمان انتشار: ۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

سید محمد پاکمهر در گفتگو با خبرنگار ایرنا در خصوص استیضاح وزیر صنعت،معدن و تجارت اظهار داشت: فاطمی امین وزیری توانمند و کارآمد است، در مدت یک سال اخیر شاهد تحولات مهمی در وزارت صمت بودیم.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: احیای بخش قابل توجهی از واحدهای صنعتی راکد در کشور از اقدامات ارزنده وزارت صمت است که نشان از توانمندی و اهتمام وزیر صمت دارد. 

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نباید توقع داشت که برخی مشکلات موجود که در سالهای گذشته انباشته شده است در طول یکسال برطرف شود.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به مشکلاتی که در کیفیت و قیمت خودرو وجود دارد، اظهار داشت: این معضل مربوط به دولت سیزدهم نیست و مدیریت ناکارآمد دولت قبل نیز در این حوزه دخیل است.

پاکمهر گفت: تلاش‌های زیادی برای حل مشکلات و رفع چالش‌های بخش‌های مختلف صنعت، معدن و تجارت انجام شده است و به نظر من فعالیت فاطمی امین در این وزارتخانه باید تداوم یابد.

نماینده مردم بجنورد راز و جرگلان گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این وزارتخانه بسیار بزرگ است که در عمل تکالیف و وظایف سه بخش مهم صنعت، معدن و تجارت را بر دوش دارد و انتظارات از آن زیاد و وسیع است. 

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری