طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

وزارت صمت: گزارش کامل وزیر از اقدامات انجام شده، نمایندگان مطرح‌کننده استیضاح را قانع کرد

کد خبر: 8696
زمان انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مرکز ارتباطات این وزارتخانه پیرو درج خبری با عنوان «با حمایت …. وزیر ابقا شد» که در روز یازدهم آبان۱۴۰۱ روی خروجی روزنامه «راه مردم» و همچنین درج خبری با عنوان «سیاست به مثابه نمایش» که در همین روز روی خروجی روزنامه «هم میهن» قرار گرفت، در جوابیه‌ای اعلام‌کرد:  طرح استیضاح «سید رضا فاطمی امین» وزیر صنعت، معدن و تجارت با تقاضای تعدادی از نمایندگان به مجلس شورای اسلامی ارائه شد. در جریان بررسی این استیضاح که با چهار محور خودرو، معادن، فولاد و تنظیم بازار ارائه شده بود، جلسات متعددی با حضور نمایندگان در کمیسیون‌ها، فراکسیون‌ها و مجامع استانی برگزار شد. در این جلسات و گزارش‌های مکتوب ارائه شده سعی شد آخرین اقدامات این وزارتخانه در چهار محور فوق و سایر محورها به استحضار نمایندگان رسانده شود.

پس از طرح استیضاح نشست‌های تبیینی با نمایندگان کمیسیون‌ها و استان‌های مختلف در دستور کار قرار گرفت که در مدت معین اطلاع‌رسانی و پاسخ به سوالات و نکات نمایندگان اجرایی شد.
علاوه بر این وزیر صمت نیز در جلسه کمیسیون صنایع و معادن و همچنین صحن علنی مجلس گزارش کاملی از اقدامات انجام شده و برنامه‌های پیش رو ارائه کرد که منجر به قانع شدن نمایندگان در خصوص طرح استیضاح شد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری