طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

توقف خط تولید “پژو و سمند” به نفع رانندگان و مسافران تاکسی

کد خبر: 1281
زمان انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در واکنش به توقف خط تولید پژو و سمند از سال آینده، گفت: این اتفاق به نفع رانندگان و مسافران تاکسی محسوب می‌شود.

جعفر تشکری هاشمی در گفت وگو با ایسنا، در واکنش به وعده مسئولان ایران خودرو مبنی بر توقف خط تولید پژو و سمند از سال آینده و تاثیر آن بروی نوسازی تاکسی ها گفت: ما سال هاست که از کیفیت پایین خودروهای تاکسی تولید داخل گله مند بوده ایم.

وی با بیان اینکه  حتی در مقطعی تلاش شد خودروهای خارجی جایگزین شوند و البته در همین راستا بیش از ۲۰۰۰ تاکسی با برندهای تویوتا، هیوندای، فولکس و … نوسازی شد، افزود:  امیدوارم محصولات جدید که جایگزین پژو و سمند می شود، این انتظار را به طور کامل تامین کنند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

تشکری هاشمی افزود: حتما جایگزین این دو خودرو(پژو و سمند)،  خودروهای با کیفیت تر و نسل جدید محصولات این شرکت خواهد بود که با توجه به بهبود روند تولید محصولات داخلی، این اتفاق به نفع رانندگان و مسافران تاکسی محسوب می شود.

به گزارش ایسنا،  به تازگی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام کرد که ” در سال ۱۴۰۱ خودروهای ۴۰۵ و سمند از مدار تولید خارج می شود.” این در حالی است که ناوگان تاکسیرانی شهر تهران از ۲ خودروی پژو و سمند تامین می شود.

انتهای پیام

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری