طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

اعاده کالاهای گمرکی، حدود ۶۲۰ درصد برطرف شد

کد خبر: 22121
زمان انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۶ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش بازار به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سعید غلامی باغی در حاشیه همایش آموزش تخصصی راهبران سامانه یکپارچه اموال تملیکی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور در محمد شهر کرج گفت: اکنون این سازمان در مناسب‌ترین زمان، اقدام به تعیین تکلیف اموال تملیکی کرده و فعالیت‌ها ارتقا یافته است.

او بیان کرد: هم اکنون فروش کالاها به روش مزایده‌های الکترونیکی سراسری در بستر سامانه ستاد تدارکات الکترونیکی دولت و حراج‌های حضوری ماهانه انجام می‌شود.

غلامی افزود: در سال‌های گذشته به واسطه برخی نواقص و کاستی‌ها در بررسی تعیین تکلیف کالاها، مشکلاتی وجود داشت که دستور صریح رئیس جمهور موجب رفع بسیاری از مشکلات و دیده شدن نواقص و کاستی‌ها و تعامل بین قوای مختلف از جمله همکاری قوه مجریه و قضاییه برای تشریک مساعی و حل مشکلات شد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور با اشاره به دستور ویژه رئیس جمهور برای تحول درفعالیت این سازمان اعلام کرد: از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون ۲۰ هزار میلیارد تومان کالای تملیکی در انبارهای کشور تعیین تکلیف شده است.

وی خاطرنشان کرد: اکنون شاهد فروش بالای کالاها تملیکی در مزایده‌های سراسری هستیم و حدود ۶۲۰ درصد میزان اعاده کالاهای گمرکی برطرف شده است.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری