طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

روز قدس نماد مقاومت در مقابل سازش است

کد خبر: 2934
زمان انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

دفتر بسیج تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی کشور با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن روز قدس تاکید کرد: روز قدس نماد پیروزی حق بر باطل و مقاومت در مقابل سازش است.

در ادامه این بیانیه آمده است: طی سال‌های گذشته که عده‌ای در پی سازش با اسرائیل بودند، نتوانستند آسایش و آرامش را برای طرفین منازعه فراهم بیاورند. اما امروز دست برتر مقاومت در مقابل تهاجم و زورگویی صهیونیزم روز به روز قوی تر و اثرگذار تر شده است.
در این بیانیه تاکید شده است: فعالان اقتصادی در جهان شاهد فروپاشی ساختاری و اقتصادی این هویت جعلی هستند؛ هویتی که در بسیاری از موارد با مخفی نگه داشتن نام رژیم جعلی اسرائیل در ارسال کالاهای از مقصد فلسطین اشغالی اقدام می نماید. تاجران دوراندیش می‌دانند برای داشتن فردایی عاری از خشونت و زورگویی باید سختی مقاومت در مقابل زیاده خواهی ها را چشید.
در این بیانیه آمده است: ملت ستمدیده و پرتوان و فداکار فلسطین با تمام وجود، قدرت پوشالی غاصبان اسرائیلی سرزمینشان را به چالش کشیده و انشاءالله به زودی شهد شیرین پیروزی را خواهد کشید. بسیاری از تجار و فعالان اقتصادی جمهوری اسلامی ایران؛ همچون گذشته دوشادوش مردم بپاخاسته فلسطینی در صحنه‌های اقتصادی به مقابله با سفاکان رژیم منحوس صهیونیستی می پردازند و در پی ایجاد یک اقتصاد سالم و به دور از فشارهای جهانخواران برای آسایش و آرامش ملت‌های آزاده جهان ایستاده اند. وعده ما حضور در راهپیمایی های روز قدس در سراسر کشور.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری