طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

نمایشگاه اختصاصی ایران در لاهور پاکستان ۱۸ تا ۲۰ بهمن برگزار می‌شود

کد خبر: 5813
زمان انتشار: ۲ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

نمایشگاه اختصاصی و تخصصی ایران در پاکستان با مجوز سازمان توسعه تجارت و از سوی شرکت مدیریت بین‌المللی تجارت و رویداد آرسا از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ بهمن امسال در محل هتل کنتینانتال شهر لاهور برگزار خواهد شد.

لاهور مرکز پنجاب بزرگ‌ترین ایالت پاکستان است که با بیش از ۱۱۰ میلیون نفر به تنهایی از مجموع تمام کشورهای همسایه ایران جمعیت بیشتری دارد. پنجاب با درآمد سالانه ۱۷۳ میلیارد دلار بیش از ۵۷ درصد سهم تولید ناخالص ملی پاکستان را داراست که سهم لاهور از این میزان به تنهایی حدود ۴۰ میلیارد دلار است. پنجاب ۴۸ هزار واحد صنعتی بزرگ و ۳۹۰ هزار واحد صنعتی کوچک روستایی دارد و بیش از ۶۰ درصد کل صنایع پاکستان در لاهور واقع شده است.

با توجه به ظرفیت بالای تجاری ایالت پنجاب پاکستان، وجود صنایع مکمل در دو کشور و علاقه‌مندی پاکستان برای گسترش روابط تجاری با ایران، شرکت‌های علاقه‌مند برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند آمادگی خود را اعلام کنند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطاعات بیشتر با مدیر پروژه نمایشگاه ۰۹۱۲۰۱۵۱۲۷۴ و مسئولین هماهنگی و ثبت‌نام، خانم‌ها حمیدی ۰۵۱۳۶۰۳۳۸۸۹ و جلالی نیا ۰۵۱۳۶۰۸۱۳۷۸ در شرکت تجارت و رویداد آرسا تماس بگیرند.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری