طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

همایش و نمایشگاه صنعتی بازرگانی اوراسیا در آستاراخان افتتاح شد

کد خبر: 6223
زمان انتشار: ۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

هفتمین همایش و نمایشگاه صنعتی بازرگانی اوراسیا با حضور حسین سلاح ورزی، نایب رئیس اول اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران در شهر آستاراخان روسیه افتتاح شد.

نایب رییس اتاق ایران در مراسم افتتاحیه این رویداد که با حضور روسای اتاق‌های بازرگانی جمهوری داغستان، آستاراخان، اتاق مشترک ایران و روسیه، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در آستارا خان، تعداد زیادی از شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه و مقامات روسی و محلی برگزار شد، گفت: خوشبختانه در حال حاضر اراده خوبی برای توسعه مراودات تجاری و اقتصادی بین کشورهای حوزه اوراسیا بوجود آمده و چشم‌انداز مثبتی در این رابطه قابل تصور است.

سلاح‌ورزی در خصوص رابطه اقتصادی دوجانبه بین ایران و روسیه اظهار داشت: تسهیل و تسریع در مبادلات ایران و روسیه، علاوه بر توافقات بین دولت‌ها، از سمت بخش خصوصی دو کشور هم به خوبی جلو می‌رود.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

به گفته نایب رییس اتاق ایران، در ماه‌های پیش رو علاوه بر برگزاری نمایشگاه‌های صنعتی و بازرگانی ایران در روسیه و سایر کشورهای اوراسیا، می‌توان با تبادل هیئت‌های تجاری، بازاریابی و اقتصادی، ارتباطات و تعاملات بخش خصوصی این کشورها را سرعت بخشید.

در این رویداد که به همت اتاق مشترک ایران و روسیه و با حمایت اتاق ایران برگزار شد، بیش از ۲۰ شرکت ایرانی حضور دارند و تولیدات خود را در زمینه های مختلف از جمله مصالح و تجهیزات ساختمانی و تاسیساتی، محصولات آرایشی و بهداشتی و … به نمایش گذاشته‌اند.

در آیین گشایش هفتمین همایش و نمایشگاه بازرگانی، صنعتی اوراسیا علاوه بر حسین سلاح ورزی،  هادی تیزهوش تابان رییس اتاق مشترک ایران و روسیه، آکوچیان سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در آستاراخان و روسای اتاق‌های بازرگانی جمهوری داغستان و آستاراخان هم به ایراد سخن پرداختند.

این نمایشگاه از ۲۶ تا ۲۹ اکتبر (۴ الی ۷ آبان ماه) در شهر آستاراخان روسیه برقرار است.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری