طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

ارسال ۵۵ میلیون دلار به بایننس توسط جاستین سان، بنیانگذار ترون

کد خبر: 1642
زمان انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد،  کالین وو (Colin Wu)، روزنامه‌نگار حوزه بلاک چین، جزئیات یک تراکنش عظیم اتریوم را که در صرافی ارز دیجیتال بایننس (Binance) انجام شد، به اشتراک گذاشت.
این معامله در تاریخ ۲ مارس ۲۰۲۲ و در ساعت ۲۱:۰۰ به وقت استاندارد جهانی ثبت شد. در مجموع ۱۹,۰۰۰ اتر به ارزش کل بیش از ۵۵,۰۰۰,۰۰۰ دلار توسط جاستین سان به بایننس منتقل شد.

حساب آقای سان در دسامبر ۲۰۲۱ بسیار فعال بود. او در کمتر از یک ماه، بیش از ۶۰۰ میلیون دلار اتریوم را به بایننس واریز کرد. با این حال، به نظر می رسد که وی این کوین ها را بین کیف پول های داخلی خود جابجا می کند، بدون اینکه قصد فروش داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

با این وجود، برخی از سخنرانان کریپتو در توییتر مطمئن هستند که این یک سیگنال هشداردهنده برای گاوهای اتریوم است. همچنین ذکر شد که فعالیت سو ژو (Su Zhu) از شرکت Three Arrow Capital نیز باید از نزدیک رصد شود.

فعالیت نهنگ های بزرگ شناخته شده اغلب به عنوان یک سیگنال قوی برای دارندگان خرد ارزهای دیجیتال تفسیر می شود. به عنوان مثال در ۱۱ نوامبر و در ساعت ۱۴:۵۶ به وقت استاندارد جهانی، بنیاد اتریوم ۹۰ میلیون دلار را درست در قله قیمت فروخت.

ادوارد مورا (Edward Morra)، تحلیلگر، تأکید کرد که این اولین بار نیست که بنیاد اتریوم دارایی های خود را در بالای چارت قیمت نقد می کند.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری