طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

رونمایی OpenSea از بازار جدید خود موسوم به «Seaport»

کد خبر: 3307
زمان انتشار: ۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد ، پروتکل Seaport شیوه‌های نوینی را برای مبادلات NFT به‌ کاربران ارائه خواهد کرد. Seaport به کاربران این امکان را می‌دهد تا با مراجعه به یک صرافی کریپتو طیف گسترده‌ای از دارایی‌ها را جهت خرید NFT دلخواه خود استفاده کنند؛ همان‌گونه که می‌دانید درحال حاضر مالکیت توکن‌های غیرقابل تعویض تنها با پرداخت رمز ارزها امکان‌پذیر است.

این پروتکل شامل ابزار دیگری به اسم SudoSwap است که امکان تبادل پایاپای NFTها را بین کاربران فراهم می‌سازد. لازم به ذکر است که بازار اصلی OpenSea هم‌اکنون از این قابلیت به‌ طور پیش‌فرض برخوردار است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

در Seaport می‌توان بر ویژگی‌های منحصربه‌فرد مجموعه‌های NFT نیز تمرکز کرده و از آنها کسب درآمد نمود. در این روش کاربران به نوع NFTها اهمیتی نداده و تنها با هدف‌گیری یک مشخصه‌ی واحد مانند «NFTهای خندان» تمام آیتم‌های موجود در مجموعه‌ی موردنظر را برمی‌گزینند.

پروتکل مذکور امکان پرداخت انعام را به ازای هر سفارش درصورتی که مبلغ آن از هزینه‌ی پیشنهاد خرید تجاوز نکند خواهد داد. OpenSea مدعی شد که کنترل این پروتکل را دراختیار نداشته بلکه آن را به‌ صورت یک پروژه‌ی منبع باز در دسترس توسعه‌دهندگان قرار داده است.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری