طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

خاندوزی: سرخابی‌ها به مالکان حقیقی‌شان سپرده شد

کد خبر: 1533
زمان انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: واگذاری مالکیت باشگاه‌ها ابزاری برای اصلاح ساختار در فوتبال کشورمان در جهت بهره‌وری، شفافیت و حرفه‌ای شدن است.

به گزارش ایسنا، سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی در جشن واگذاری سرخابی‌ها اظهار کرد: پیش از این‌ که مسئولیت بگیریم، همیشه درباره خصوصی‌سازی حرف می‌زدیم که مطلوب‌ است تا ما این دو سرمایه ملی را به دامن مالکان حقیقی‌شان برمی‌گردانیم. برای محدودیت‌هایی که تاکنون بر این باشگاه‌ها اعمال شده نیازمند خصوصی سازی هستیم و امیدوارم امور دو باشگاه به بهترین شکل جلو برود.

وی افزود: واگذاری مالکیت باشگاه‌ها ابزاری برای اصلاح ساختار در فوتبال کشورمان در جهت بهره‌وری، شفافیت و حرفه‌ای شدن است. مقصد این‌هاست و این راه را طی می‌کنیم تا ۵ سال آتی ساختار مدیریتی این دو باشگاه اصلاح شود. این واگذاری آن‌جا به هدف غایی‌اش می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وزیر امور اقتصادی و دارایی خاطرنشان کرد: از جهت این که شاهد خروجی و برون‌داد اقتصادی ورزش باشیم، با این خصوصی‌سازی موافقیم و در ابتدای راه هستیم. امیدواریم این خواست بزرگ پس از ۱۵ اسفند هم با مدیریت آقای سجادی تداوم یابد و اولین استثنای مبارک شکل بگیرد تا دیگر رهاسازی رخ ندهد. با یک فرآیند چند ساله دوران گذار مواجه هستیم و باید پس از این دوران با یک دوران شکوفایی مواجه شویم. مستلزم این هستیم که این قدم مبارک ادامه یابد و شاهد به ثمر نشستن این میوه شیرین باشیم.

انتهای پیام

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری