طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است
سرمایه‌گذاران رمزارز

رشد ۶ هزار درصدی این شت کوین

طبق اطلاعات پلتفرم کوین مارکت کپ، قیمت توکن EBT در تاریخ ۲۵ آوریل معادل با ۰.۰۰۰۰۰۰۰۳۵۸۹ دلار بود. از دیشب و همزمان با انتشار خبر خرید پلتفرم توییتر توسط ایلان ماسک، قیمت این توکن شاهد افزایش بیش از ۶,۰۰۰٪ بوده است و در حال حاضر به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۵۲۷ دلار رسیده است.
کد خبر: 2771
زمان انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۲ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد، طبق اطلاعات پلتفرم کوین مارکت کپ، قیمت توکن EBT در تاریخ ۲۵ آوریل معادل با ۰.۰۰۰۰۰۰۰۳۵۸۹ دلار بود. از دیشب و همزمان با انتشار خبر خرید پلتفرم توییتر توسط ایلان ماسک، قیمت این توکن شاهد افزایش بیش از ۶,۰۰۰٪ بوده است و در حال حاضر به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۵۲۷ دلار رسیده است.

توکن EBT چیست؟

تو‌‌کن‌ EBT همانند بسیاری از شت کوین‌های دیگر، یک پروژه کلاهبرداری با هدف پامپ و دامپ قیمت است. وبسایت این پروژه ناامن مدعی است قیمت آن همواره افزایش می‌یابد. تیم توسعه‌دهنده EBT تصویر ایلان ماسک را به عنوان عکس پروفایل در وبسایت خود قرار داده‌اند. EBT بر بستر شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) ساخته شده است.

این وبسایت مدعی است که EBT به سازندگان میم (meme) امکان می‌دهد تا به کسب درآمد مشخص از کار خود بپردازند. توکن EBT به سازندگان میم کمک می‌کند تا استعداد خود را به دنیا نشان دهند و مزایای مالی نیز از این طریق کسب کنند.

قیمت توکن EBT

توکن EBT در بازارهای پنکیک سواپ (نسخه دوم) و اپن‌اوشن (OpenOcean) وجود دارد. EBT در رتبه ۳۵۹۱ کوین مارکت کپ قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

مراقب باشید!

توصیه متخصصان به سرمایه‌گذاران رمزارز همواره بر این بوده است که باید مراقب توکن‌های کلاهبرداری باشند و هرگز پول خود را بر روی چیزی سرمایه‌گذاری نکنند که هیچگونه اطلاعات موثقی درباره آن به صورت عمومی در دسترس نیست.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *