طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

صرفه جویی ارزی ۲۰۰ میلیون یورویی نوسازی لوله گستر

کد خبر: 7020
زمان انتشار: ۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

آرمان ملی آنلاین – تفکر درون‌زایی و راهبردی مدیران این شرکت از دست‌آورد‌هایی است که در عمل به منویات مقام معظم رهبری در دو سال اخیر رقم خورد و امروز لوله‌گستر را به یک کارخانه استراتژیک بدل کرده تا پایلوت نوسازی کشور معرفی شود و در  فهرست شرکت‌های برتر  قرار بگیرد.

مانایی در جهش تولید، لوله‌گستر را در گردونه برترهای دیپلماسی تجاری موفق قرار داده است  که اتحاد استراتژیک، ادغام و تشکیل جلسات مداوم در بحث نوسازی از رویکرد‌های مدیران جهادی این کارخانه برای جبران عقب‌ماندگی صنعتی است تا سبب ممانعت از توقفات تولید، تاب‌آوری صحیح و وابسته‌سازی شرکت‌های معتبر به این کارخانه شود.

صرفه‌جویی‌های ارزی چندین میلیاردی، پیشگیری از آسیب‌های زیست‌محیطی، کاهش مصرف شمش، کاهش دوباره‌کاری وکاهش ضایعات ، افزایش دقت و سرعت،حذف گلوگاه‌های تولید، مانایی در جهش تولید در سطح کلان و پیشرو بودن در اقتصاد کشور از مهم ترین دست‌آوردهایی است که در اثر نوسازی شاهد آن بودیم.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

همسویی شرکت‌های کوچک و متوسط در ریل جهش تولید ممانعت از هدر رفت انرژی‌های پایدار و ارتقای کیفی از دیگر دست‌آورد‌های نوسازی در این کارخانه به شمار می‌رود.

 

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری