طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

بنتلی سالانه یک خودروی الکتریکی تولید می‌کند

کد خبر: 1911
زمان انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

بنتلی، شرکت خودروسازی انگلیسی درزیرمجموعه فولکس‌واگن در نظر دارد تا از سال ۲۰۲۵ به مدت پنج سال، سالانه یک خودروی الکتریکی تولید کند.

به گزارش ایسنا، بنتلی، تولیدکننده خودروهای لوکس، برنامه‌های خود برای ساخت سالانه یک مدل الکتریکی جدید به مدت پنج سال از سال ۲۰۲۵ را پس از افزایش سرسام‌آور سود سالیانه آن ارائه کرد زیرا این شرکت بریتانیایی بر روی تلاش‌های فولکس واگن برای گسترش عرضه‌های الکتریکی تمرکز می‌کند.

بنتلی در انگلستان سودی معادل ۳۸۹ میلیون یورو (۴۲۷.۱ میلیون دلار) برای سال ۲۰۲۱ ثبت کرد که در مقایسه با سود ۲۰ میلیون یورویی سال قبل و پس از افزایش تحویل ۳۱ درصدی، با تقاضای زیاد برای مدل‌های هیبریدی جدید به ۱۴ هزار و ۶۵۹ خودرو رسید.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

خودروسازان در سطح جهان با افزایش تقاضا برای ماشین‌های سازگار با محیط زیست، تلاش‌های خود را برای تغییر به سمت مدل‌های الکتریکی دوچندان می‌کنند. فولکس واگن، بزرگ‌ترین خودروساز اروپا  در حال افزایش سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های الکتریکی برای مقابله با تسلاست.

همچنین، بنتلی قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ از کربن خنثی شود و برای کمک به این تغییر، سه میلیارد یورو در کارخانه کرو، در یک دوره ۱۰ ساله سرمایه‌گذاری کرده است.

انتهای پیام

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری