طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

سومین همایش بین‌المللی صندوق توسعه ملی در ۱۴ محور داخلی و خارجی

کد خبر: 22323
زمان انتشار: ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۷ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

اردیبهشت ماه برگزار می‌شود؛

دبیر سومین همایش بین‌المللی صندوق توسعه ملی، از برگزاری این رویداد عنوان حکمرانی نوین در اردیبهشت ۱۴۰۲ خبر داد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

کد خبر : ۱۴۴۹۲۲

به گزارش ایبِنا، دبیر سومین همایش بین المللی صندوق توسعه ملی، از برگزاری این رویداد تحت عنوان حکمرانی نوین در صندوق توسعه ملی در اردیبهشت ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: این همایش بین المللی با هدف تبیین دقیق سیاست‌های صندوق توسعه ملی در ۱۴محور داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

 

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

حسین افشاری با اشاره به برگزاری این همایش در دو بخش داخلی و خارجی در اردیبهشت ۱۴۰۲ گفت: سومین همایش بین المللی صندوق توسعه ملی با هدف تبیین هر چه دقیق‌تر برنامه‌های صندوق توسعه ملی در سند چشم انداز برنامه هفتم توسعه و همچنین ورود صندوق به حوزه سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

 

دبیر سومین همایش بین المللی صندوق توسعه ملی، با اشاره به اعلام فراخوان مقاله و انتشار پوستر، مهلت دریافت مقالات داخلی و خارجی را ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ عنوان و تصریح کرد: در بخش مقالات داخلی ۷ محور در بخش‌های؛ حکمرانی، ساختار‌های کارکرد‌های نوین صندوق توسعه ملی، مقایسه صندوق توسعه ملی با صندوق‌های ثروت جهان، آسیب شناسی عملکرد صندوق توسعه ملی، سرمایه‌گذاری مؤثر داخلی و خارجی صندوق توسعه ملی، اصلاحات قانونی صندوق توسعه ملی، نقش رسانه‌ها در پشتیبانی صندوق توسعه ملی و فرهنگ سازی حفظ ثروت ملی برای نسل آینده تعیین شده است.

 

افشاری اضافه کرد: همچنین در بخش مقالات خارجی نیز ۷ محور با عناوین استراتژی سرمایه‌گذاری صندوق‌های ثروت ملی، تخصیص دارایی، مدیریت دارایی و استراتژی ریسک در صندوق‌های ثروت ملی، استراتژی پوششی برای صندوق‌های ثروت ملی، توسعه پایدار و صندوق‌های ثروت ملی، مسئولیت اجتماعی سرمایه‌گذاری صندوق‌های ثروت ملی، نحوه همکاری و تعامل صندوق و نهاد‌های مالی با شرکت‌های مدیریت دارایی و تأثیر عملکرد صندوق‌های ثروت ملی بر وضعیت اقتصاد جهانی اعلام شده است.

 

وی، اضافه کرد: به منظور تببین هر چه بهتر سیاست‌های صندوق و استفاده از نظرات اساتید، کارشناسان و نخبگان کشور، چند نشست هم‌اندیشی در قالب وبینار‌های تخصصی نیز قبل از برگزاری همایش برگزار می‌شود که به طور حتم می‌تواند نقش مهمی در افزایش کیفیت برگزاری این رویداد بین المللی داشته باشد.

 

دبیر سومین همایش بین المللی صندوق توسعه ملی، با اشاره به رونمایی از ۵ کتاب ترجمه شده توسط صندوق با موضوع صندوق‌های ثروت ملی در این همایش، اظهار داشت: ارائه گزارشات سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مختلف توسط بخش سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، معرفی برترین پروژه‌هایی که توسط صندوق تأمین مالی شده‌اند از دیگر برنامه‌های سومین همایش بین المللی صندوق توسعه ملی است.

 

افشاری در پایان تصریح کرد: علاقه‌مندان جهت ارسال مقاله برای این همایش می‌تواند آثار خود را در محور‌های اعلام شده تا پایان روز ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ به نشانی conf.ndf.ir ارسال کنند.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری