طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

خرید استعداد؛ شگرد جدید بانک‌ها

کد خبر: 775
زمان انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۳ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

بانک‌های جهانی با توجه به بهبود اقتصاد و اینکه افراد به دنبال تغییر هستند، مجبور شده‌اند برای جذب و حفظ استعدادها، مزایایی مانند دستمزد بالاتر و پاداش‌ها را ارائه دهند.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، بانک‌های جهانی از جمله سیتی‌گروپ و جی پی مورگان چیس اند کو با رقابت سختی مواجه و مجبور هستند برای استخدام و حفظ استعدادها هزینه زیادی پرداخت کنند.

بانک‌ها برای استخدام با رقابت شدیدی مواجه شدند و برای جذب و حفظ استعدادها پول بیشتری می‌پردازند به‌طوری که هم سیتی‌گروپ و هم جی پی مورگان چیس می‌گویند: مجبورند به صورت رقابتی برای افراد برتر پول بپردازند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

جرمی بارنوم، مدیر مالی جی پی مورگان گفت: آنان با محدودیت‌هایی مواجه هستند.

همچنین چارلی شارف، مدیرعامل بانک اظهار کرد: استخدام و حفظ بانکداران رقابتی است و ما هرگز نمی‌خواهیم افراد خوب را از دست بدهیم اما این اتفاق رخ می‌دهد.

مارک میسون، مدیر مالی شرکت سیتی گروپ ابراز کرد: استخدام در کسب و کارها بسیار رقابتی است و این در سطوح ورودی نیز مشاهده می‌شود.

چارلی شارف، مدیرعامل ولز فارگو قصد دارد سرمایه‌گذاری خود را به ۳۰۰ میلیون دلار در سال ۲۰۲۲ برای هزینه‌های مربوط به پرداخت کمیسیون، پاداش برای کارمندان، سرمایه‌گذاری و تجارت بانکداری افزایش دهد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

به‌طور کلی، هزینه‌های پرسنل بانک تا حدودی به علت کاهش ۷ درصدی سالانه کارکنان، ۲ درصد کاهش یافته است.

این نظرات زمانی مطرح شد که بانک‌ها درآمد خود را گزارش کردند.

انتهای پیام

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری