طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

افزایش سهم بانک شهر در فضای رقابتی بازار پولی و بانکی کشور

کد خبر: 8724
زمان انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بانک شهر، دکترسیدمحمدمهدی احمدی با تاکید بر اینکه همت بالای مدیران، غیرت، وفاداری و تلاش کارکنان، بانک شهر را در مسیر پیشرفت قرار داده است، افزود: هم اکنون با نیازسنجی‌های صورت گرفته از مشتریان و احصاء نیازهای آنان؛ خدمات بانکی و مالی با روش‌ها و رویه‌های جدید به تمامی اقشار جامعه ارائه می‌شود.

دکتر احمدی با بیان اینکه امروز شعب بانک شهر به عنوان مشاوری متخصص و توانمند در کنار مشتریان قرار دارند، عنوان کرد: زیرساخت‌های لازم و اقدامات مناسب برای تأمین نیازهای شهروندان در حوزه بانکداری شرکتی، خرد و تجاری نیز انجام گرفته است.

مدیرعامل بانک شهر با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون نیز شاهد تغییرات بزرگ و اقدامات تأثیرگذار برای پیشرفت بانک بوده ایم، گفت: چابکی و انعطاف پذیری در تصمیم گیری از مهم‌ترین شاخص‌های این بانک است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

دکتر احمدی تصریح کرد: با نگاه تحول گرا به حوزه فناوری اطلاعات و ایجاد چسبندگی با شرکت‌های دانش بنیان همچنان به صورت هدفمند و به دنبال خلق محصولات و خدمت رسانی شایسته‌تر به مشتریان هستیم.

وی با تاکید بر اینکه وجود شهرداری‌ها و پیوند با آنها را یکی از فرصت‌های مهم برای کمک به آبادانی ایران اسلامی و اشتغال جوانان می‌دانیم، افزود: تفاهم نامه‌هایی را با شهرداری‌های کلان شهرها با هدف بهره مندی آنان از ظرفیت‌های مالی و به خصوص دستاوردهای بانک در حوزه فناوری اطلاعات منعقد کرده ایم.

مدیرعامل بانک شهر خاطرنشان کرد: با تمرکز بر ظرفیت‌های تأمین مالی زنجیره تأمین (SCF)؛ روش‌های نوینی دیگری را نیز برای تأمین مالی پروژه‌های بزرگ و حمایت از تولیدات داخلی در دستور کار داریم.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری