طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است
در جلسه هیات دولت

تقدیر وزیر نفت از عملکرد شرکت ملی نفتکش

طلوع اقتصاد/ وزیر نفت در جلسه هیات دولت از اقدامات و‌ عملکرد مدیریت جدید شرکت ملی نفتکش ایران در پشتیبانی و کمک به تداوم صادرات نفت و فراورده های نفتی کشور تقدیر کرد.
کد خبر: 1625
زمان انتشار: ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۶ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه طلوع اقتصاد، وزیر نفت در جلسه هیات دولت از اقدامات و‌ عملکرد مدیریت جدید شرکت ملی نفتکش ایران در پشتیبانی و کمک به تداوم صادرات نفت و فراورده های نفتی کشور تقدیر کرد.

این روزها صادرات نفت ایران افزایش یافته و در این بین نقش شرکت ملی نفتکش ایران به عنوان بازوی توانمند صادرات نفت کشور، پررنگ تر از گذشته شده است.

عملکرد شرکت ملی نفتکش ایران و تلاش بی وقفه و شبانه روزی دریانوردان ناوگان این شرکت در حمل نفت و فراورده های نفتی صادراتی این روزها در مرکز توجه دولتمردان کشور قرار گرفته است تا جایی که جواد اوجی وزیر نفت در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت از اقدامات جهادی مدیریت جدید این شرکت تقدیرو قدردانی کرد. موضوعی که مورد استقبال دیگر اعضای هیات دولت نیز قرارگرفت.

چندی پیش نیز وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به دستاوردهای شرکت ملی نفتکش ایران از مدیریت این شرکت در بسیج ناوگان و تامین کشتی های مورد نیاز صنعت نفت کشور تقدیر کرد آنهم در شرایطی که صادرات نفت و فراورده های نفتی کشور افرایش یافته و از طرف دیگر تحریم ها نیز کماکان به قوت خود باقی است.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *