طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است
مجتبی سلگی

پایگاه خبری طلوع اقتصاد یک ساله شد

سردبیر پایگاه خبری طلوع اقتصاد گفت: یک سال از آغاز فعالیت پایگاه خبری طلوع اقتصاد به صورت رسمی سپری شد.
کد خبر: 4196
زمان انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۷ بعد از ظهر -

سردبیر پایگاه خبری طلوع اقتصاد گفت: یک سال از آغاز فعالیت پایگاه خبری طلوع اقتصاد به صورت رسمی سپری شد.

مجتبی سلگی بااشاره به اهمیت اطلاع رسانی سریع، شفاف و به موقع اخبار و اطلاعات حوزه اقتصاد و نقش مهم آن در ترویج و ارتقاء فرهنگ جامعه اظهار داشت: پایگاه خبری و اطلاع رسانی طلوع اقتصاد سال گذشته با حضور مدیر مسول و صاحب امتیاز این پایگاه، جمعی از مسئولین و اصحاب رسانه بعد از دو سال کار آزمایشی به صورت رسمی راه اندازی شد.

وی، ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت های شایان توجه مسولین کشوری و همکاری اصحاب رسانه گفت: طی یکسال گذشته این پایگاه با تلاش بی وقفه و شبانه روزی اعضای تحریریه در انعکاس و نشر اخبار حوزه اقتصادی و اجتماعی در رسانه ها نقش موثری داشته است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی گفت: رسانه نقش اطلاع رسانی را به عهده دارد و همواره به عنوان یکی از پیشتازترین ابزارها برای نیل به اهداف سازمانی و جلب نظر افکار عمومی مطرح بوده و روابط عمومی‌ها نیز برای اجرای برنامه‌های خود ناگزیر از بهره‌گیری از این ابزار قدرتمند هستند.

وی با اشاره به راه اندازی این پایگاه خبری ادامه داد: ۱۱ مرداد سال ۱۴۰۱ اولین سالگرد طلوع اقتصاد است. در طول این مدت این پایگاه خبری با انتشار روزانه اخبار، گزارش تصویری و مصاحبه‌های صوتی و تصویری، گزارش و سوژه جدید خبری در جهت اطلاع‌رسانی صحیح به مردم و فرهنگ سازی حوزه اقتصادی و اجتماعی نقش موثری را ایفا کرده است.

به امید اینکه طلوع اقتصاد هر روز شکوفاتر از روز گذشته بتواند رسالت اطلاع‌رسانی خود را ایفا کرده و در کسب رضایت مردم بیش از گذشته کوشا و موفق باشد.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هفده =