طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

جزئیات دور دوم مزایده خودروهای خارجی

کد خبر: 5212
زمان انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

دور دوم مزایده خودروهای خارجی رسوبی از صبح امروز (سه‌شنبه) آغاز و تا ساعت ۲۴ یکشنبه (اول آبان) ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

کد خبر : ۱۴۲۰۸۱

به گزارش ایبِنا، فرآیند مزایده تعیین تکلیف ۱۰۴۰ دستگاه خودرو‌های رسوبی وارداتی از هفتم مهرماه آغاز و نتیجه آن ۱۶ مهرماه مشخص شد. طی این مزایده که بیش از ۱۳ هزار نفر در آن شرکت کردند، برای بیش از ۹۶۵ خودرو به ارزش ۲۸۱۳ میلیارد تومان پیشنهاد قیمتی مطرح شد که متوسط رشد قیمت‌های پیشنهادی ۸۵ درصد بوده است.

بر این اساس، ۷۱ خودروی خارجی که از مزایده اول خودرو‌ها باقی‌مانده بود، از امروز (سه‌شنبه) از طریق سامانه ستاد الکترونیک دولت به فروش می‌رود.
متقاضیان می‌توانند از ساعت ۸ صبح امروز (سه‌شنبه، ۲۶ مهر) لغایت ساعت ۲۴ روز یکشنبه (اول آبان) برای دریافت اطلاعات فهرست خودروها، شرایط مزایده و ارائه پیشنهاد به وبگاه مزایده الکترونیک به نشانی https:eauc.setadiran.ir مراجعه کنند.

همانند دور نخست، شرکت کنندگان در مزایده باید برای ثبت‌نام و دریافت گواهی امضای الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه کنند.

داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت جهت متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است. بازدید از خودرو‌های مطرح شده، در تمامی ایام هفته حتی روز‌های تعطیل در بازه زمانی تعیین شده (۲۶ مهر تا اول آبان ۱۴۰۱) از ساعت ۸ تا ۱۹ امکان پذیر است.

زمان رمزگشایی مزایده فوق العاده ۵۶۶ خودرو‌های خارجی سوم آبان خواهد بود.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری