طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران خودرو از امروز

کد خبر: 1325
زمان انتشار: ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش ایرنا به نقل از ایکوپرس، در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو، پژو پارس، پژو پارس تی یو ۵، پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل سه ماهه عرضه می شود.

مشتریان برای ثبت نام نهایی از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی، روز شنبه ۱۴ اسفندماه تعیین خواهند شد.

مراسم قرعه کشی از طریق سایت اینترنتی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

متقاضیان می‌توانند از سه شنبه ۱۰ اسفند، به مدت سه روز از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران خودرو از امروز

آغاز فروش محصولات ایران خودرو به مادران دارای دو فرزند و بالاتر

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، اولین طرح فروش محصولات خود را برای مادران دارای دو فرزند و بیش‌تر به اجرا درمی آورد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

در این طرح که از سه‌شنبه ۱۰ اسفند به مدت سه روز اجرا می شود، پژو پارس، پژو پارس تی یو۵، ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک با قیمت مصوب و با موعد تحویل سه ماهه عرضه خواهد شد. 

در صورتی که تعداد مادران متقاضی بیش از ظرفیت فروش فوق العاده باشد، مشتریان نهایی از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی تعیین می‌شوند؛ در غیر این صورت، ثبت‌نام نهایی بدون قرعه‌کشی انجام خواهد شد. مراسم قرعه‌کشی احتمالی این طرح نیز روز شنبه ۱۴ اسفند و همزمان با قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده برگزار می شود.

در طرح فروش فوق العاده، امکان ثبت نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از ۱۹ آبان امسال به بعد باشد، فراهم شده است.

مادران متقاضی می‌توانند در موعد مقرر، با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران خودرو از امروز

به گزارش ایرنا؛ قرعه‌کشی پیش فروش هشت محصول دنا پلاس توربو اتوماتیک، تارا اتوماتیک، سورن پلاس، دنا پلاس توربو دستی، رانا پلاس، رانا پلاس سقف شیشه‌ای، تارا دستی و پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ایران خودرو نیز روز شنبه ۷ اسفند با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد. 

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری