طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

معرفی هر چه بهتر کلینیک های درمانی با نمایش تیزر و عکاسی تبلیغاتی

کد خبر: 21765
زمان انتشار: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

بازار: تصاویر قدرت شگفت انگیز و خارق العاده ای دارند به نحوی که می توانند فرد را در نگاه اول و در همان چند ثانیه نخست به شدت جذب خود کنند. در دنیای امروز و مخصوصا در کشور ما با توجه به شرایط اقتصادی یکی از راه های جذب مشتری و در نتیجه فروش بالا استفاده از روش های تبلیغاتی جذاب و مخاطب پسند همچون به نمایش گذاشتن محصولات و کسب و کار از طریق عکس و تصاویر می باشد. عکاسی تبلیغاتی یکی از روش های بسیار موثر می باشد که توانسته است با پررنگ سازی پیام کارفرما و برقراری ارتباط موثر با مخاطب و یا همان مشتری، در اذهان باقی بماند و صاحب برند را به هدف خود نائل نماید. عکاسی تبلیغاتی دارای نمونه های متنوعی است که ما در اینجا می خواهیم عکاسی کلینیک را بررسی نماییم.

معرفی هر چه بهتر کلینیک های درمانی با نمایش تیزر و عکاسی تبلیغاتی

انجام عکاسی صنعتی و تبلیغاتی نیازمند دانش آکادمیک، تجربه، تخصص و استفاده از تجهیزات مدرن و مخصوص می باشد. بنابراین صاحبین برندهای تجاری و هنری باید جهت تبلیغات موثر از استودیوهای عکاسی حرفه ای استفاده نمایند. استودیو عکاسی لحظه نگاری مجموعه ای توانمند و باتجربه در زمینه روش های تبلیغاتی موثر همچون عکاسی و ساخت انواع تیزر می باشد که توانسته است با انجام پروژه های منحصر به فرد اعتماد مشتریان را به سوی خود جلب نماید. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

عکاسی تبلیغاتی از کلینیک چیست؟

معرفی هر چه بهتر کلینیک های درمانی با نمایش تیزر و عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی از کلینیک به منظور معرفی هر چه بهتر کلینیک های درمانی، دندانپرشکی، زیبایی، پزشکی، مشاوره، آزمایشگاه ها و حتی محیط هایی همچون مطب و بیمارستان های خصوصی انجام می گیرد. مخاطب و بیمار نیازمند است تا قبل از درمان و مراجعه، با محیط کلینیک به خوبی آشنا شود و از برنامه ها، کادر درمان و اجرایی و همچنین تجهیزات مورد استفاده به خوبی مطلع گردد.

عکس های تبلیغاتی که در کلینیک های زیبایی، دندانپزشکی و … گرفته می شوند در کاتولوگ و بروشورها، صفحات مجازی و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و همچنین وب سایت مراکز درمانی به نمایش در می آیند. ارائه روند انجام درمان مخصوصا در کلینیک های زیبابی و دندانپزشکی با نمایش عکس های قبل و بعد از درمان مانند جراحی بینی، لیزر پوست و ارتودنسی و لمینت دندان موجب جذب بسیار بالای مخاطب و همچنین جلب اعتماد آنها می گردد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

برای عکاسی تبلیغاتی از کلینیک های درمانی و پزشکی چه مواردی باید رعایت گردد؟

https://lahzenegary.com/wp-content/gallery/d8b9daa9d8a7d8b3db8c-d8aad8a8d984db8cd8bad8a7d8aadb8c-daa9d8a7d8b4db8c-d985d8b1d8acd8a7d986/%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D8%B5.jpg

عکاسی از کلینیک های درمانی از انواع عکاسی های تبلیغاتی حساس می باشد زیرا که مخاطب و بیمار با دقت بسیار بالایی همه جنبه های کلینیک اعم از محیط، کادر درمان و همچنین نحوه عمل و جراحی را به خوبی بازرسی می نماید. مسئولان کلینیک و عکاسان جهت خلق تصاویر حرفه ای نیازمند رعایت نکات زیر می باشند تا خروجی مورد نظر تولید گردد:

مرتب و تمیز بودن محیط کلینیک

یکی از موارد مهم در کلینیک های درمانی، رعایت بهداشت بالا و مرتب بودن است. قرارگیری درست تجهیزات و وسایل مورد استفاده در جای خود، استفاده از ملزومات بهداشتی و رعایت نکات لازم مخصوصا در زمان شیوع بیماری های واگیردار همچون کرونا موجب می گردد تا مخاطب اعتماد بالایی پیدا کند. همچنین مرتب کردن محیط باعث می شود که وقت عکاس برای انجام پروژه هدر نرود.

عکاسی از تجهیزات مهم و روند کار در زوایای مناسب

عکاس باید به خوبی بداند که از چه تجهیزات مهم و اساسی که در درمان مورد استفاده قرار می گیرند، عکس برداری کند. همچنین انتخاب زوایای مناسب همراه با نورپردازی های طبیعی و مصنوعی جهت عکس برداری از بیمار، تجهیزات و محیط جهت نمایش هر چه بهتر اهمیت دارد.

استفاده از تجهیزات مناسب جهت عکس برداری

کاربرد دوربین همراه با لنز و فلش های قوی و مخصوص بسیار اهمیت دارد. عکاس باید بداند که بسته به نوع محیط مانند اتاق عمل، اتاق پذیرش بیماران و … از چه نوع دوربین و لنزی جهت به نمایش گذاشتن هر چه بهتر جزئیات استفاده نماید.

ساخت تیزرهای تبلیغاتی از کلینیک های درمانی

معرفی هر چه بهتر کلینیک های درمانی با نمایش تیزر و عکاسی تبلیغاتی

یکی از دیگر از روش های موثر برای معرفی هر چه بهتر کلینیک های درمانی، ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد. در تیزرهای تبلیغاتی می توان روند انجام درمان و خدمات ارائه شده در کلینیک را به صورت کلیپ های موثر به نمایش در آورد. نمایش یک یا چند تیزر در صفحات مجازی و به اشتراک گذاری آنها موجب جذب بالای مخاطب می شود. تیزرهای تبلیغاتی می توانند شامل نمایش بخش های مختلف کلینیک، معرفی تجهیزات مورد استفاده، پرسش و پاسخ از کادر درمان و … باشد. یکی از انواع تیزرهای تبلیغاتی که در بین پزشکان رواج دارد، صحبت با بیمار و یا کاندید جراحی قبل و بعد از درمان است که این روش مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب می نماید.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری