طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

واحدهای صنعتی و معدنی زنجان پایش می‌شوند

کد خبر: 21986
زمان انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش بازار و به نقل از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان،مجید گلشنی منفرد در بازید از واحدهای تولیدی شهرستان ابهر، گفت: ویژگی بارز صنایع مستقر در ابهر بهره وری بالایی انسانی و حجم بالای سرمایه گذاری است و رفع مشکلات آنها عزم جدی و همراهی تمامی مسیولین استانی را می طلبد.

وی بیان داشت: در حالیکه به لحاظ تعداد پروانه های بهره برداری ۲۰ درصد از صنایع استان در شهرستان ابهر واقع شده است اما به لحاظ سرمایه گذاری بیش از ۴۰ درصد از حجم سرمایه گذاری را شامل می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان، با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهرستان ابهر یادآور شد: با توجه به پتانسیل های موجود در این شهرستان باید تلاش کنیم حلقه های مفقوده صنایع استان را ایجاد و زنجیره تولید در حوزه های مختلف را تکمیل کنیم.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

گلشنی منفرد با اشاره به تدوین سند راهبردی صنعت، معدن و تجارت استان، گفت: در تلاشیم این سند مطابق با سند راهبردی وزارتخانه تدوین و بومی سازی شود تا شاهد نتایج مطلوب آن در آینده نزدیک برای استان باشیم.

وی با بیان اینکه نگاه به مسائل شهرستانی بسیار حائز اهمیت است، افزود: هنر مدیریت در حوزه تولید و تجارت بایستی به گونه ای باشد که همزمان بر سرعت رشد صنعتی شهرستان های برخوردار، سرعت رشد صنعتی مناطق کم برخوردار افزایش یابد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری