طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

امام جمعه رفسنجان: انتقال حساب‌ بانکی شرکت مس از شهرستان تصمیمی نابجاست

کد خبر: 4782
زمان انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۶ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام اصغر عسکری در خطبه های این هفته نمازجمعه شهر رفسنجان اظهارداشت: مسئولان شرکت مس موجودی شان در بانک ها، پول ها و سپرده ها را از بانک های رفسنجان نبرند و درخواست کردیم که کمک کنند تا وام های کم بهره و بلند مدت به سیلزدگان و کشاورزان خسارت دیده اعطا کنند.

وی تاکید کرد: مسئولان شرکت مس باید مثل قبل به کمک مردم بیاید.

امام جمعه رفسنجان همچنین در ادامه با اشاره به هفته تربیت بدنی و ضرورت توسعه فضاهای ورزشی قابل دسترس برای مردم گفت: مجتمع مس سرچشمه و بخش خصوصی نسبت به احداث باشگاه ها و سالن های ورزشی در سطح شهرستان اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی همچنین در درخواست از خیران و مردم اظهارداشت: همانگونه که در روستاها و شهرها مسجد و پایگاه عبادی داریم، باشگاه های ورزشی هم در دسترس عموم قرار گیرد؛ مسئولان و خیران باید به ورزش به عنوان ضرورت زندگی بنگرند و فضاهای ورزشی را توسعه دهند.

حجت الاسلام عسکری تصریح کرد: متاسفانه ورزش در جامعه دچار افراط و تفریط شده و عده ای آن را بیهوده و عده ای هم ورزش را موجب سلامتی و تندرستی می دانند؛ باید به ورزش نگاه ویژه شود؛ بی توجهی به ورزش بی توجهی به سلامت آینده جامعه است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در مورد پروژه شکست خورده آشوب های اخیر اظهار کرد: دشمن روحیاتی دارد که اگر به موفقیت برسیم دسیسه و توطئه چینی می کند تا به پیشرفت دست نیابیم و اگر دچار نگرانی شویم خوشحال می شود.

حجت الاسلام عسکری خاطرنشان کرد: دشمن مخالف مساجد و سنگرهای اسلام است که مسجد را آتش می زند زیرا از مسجد سیلی خوردند؛ اگر به تصویر شهید سردار سلیمانی جسارت می کنند زیرا از مزار مطهر و خانواده این شهید نیز هراس دارند.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

رفسنجان در ۱۰۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان کرمان قرار دارد.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری