طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

وزارت صمت عملکرد موفقی در اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار داشته است

کد خبر: 5851
زمان انتشار: ۳ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۵ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

مجتبی یوسفی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به اعلام وصول استیضاح وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: من با استیضاح وزیر صمت مخالف چراکه مشکلات فعلی حوزه وزارت صمت را ارثیه دولت های قبل می‌دانم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: مشکلات حوزه خودرو  مربوط به سیاست‌های غلط ۳۰ سال گذشته است و عملکرد یکساله فاطمی امین بخشی از این مشکلات را مرتفع کرده است.

یوسفی اظهار داشت: در دوره فاطمی امین مشکل تامین قطعه برای خودروهای در انبار مانده مرتفع شد و دیگر خودرویی به دلیلعدم وجود قطعه، انبار نمی‌شود، که این نشان دهنده عملکرد مثبت وزارت صمت در حوزه خودرو در دوره وزارت وزیر فعلی است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی خاطرنشان کرد: در حوزه اشتغال نیز مشکل اشتغال و بیکاری محدود به یکسال گذشته نیست و سابقه بیشتری دارد. مضافاً اینکه در دوره وزارت آقای فاطمی امین بر وزارت صمت ۲۰۰۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ فعال شده‌اند که این خود کمک قابل توجهی به ایجاد اشتغال می‌کند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: علاوه بر این وزارت صنعت، معدن و تجارت در طول یکسال گذشته عملکرد خوبی در اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار داشته که این خود یکی از نقاط قوت عملکرد وزیر صنعت است.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری