طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

صادرکننده پسته: نتیجه ادامه کار فاطمی‌امین، ثبات بیشتر در وزارت صمت خواهد بود

کد خبر: 6346
زمان انتشار: ۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۴ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

مظفر محمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به شرایط اقتصادی و ناآرامی های اخیر در کشور گفت: استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت را در شرایط فعلی به صلاح کشور نمی دانم.

وی تصریح کرد: در مورد استیضاح وزیر صمت به چند نفر از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز گفته ام که در این شرایط استیضاح به نفع کشور نیست.

فعال اقتصادی و تاجر پسته در کرمان اظهار داشت: وزیر فعلی صنعت، معدن و تجارت عملکرد بدی نداشته و تلاش های زیادی در ایجاد زیرساخت های مهم اقتصادی به عمل آورده است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی ایجاد تغییر در بخش خودرو که مورد بحث مجلس شورای اسلامی است را با توجه به عقبه شرایط و مشکلات کاری زمان بر دانست و بیان کرد: این مشکل نیز به مرور زمان برطرف می شود.

به گزارش ایرنا، سیدنظام الدین موسوی سخنگوی هیات رییسه مجلس روز دوشنبه در گفت وگویی اظهار داشت: جلسه استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت با هماهنگی دولت و مجلس روز سه شنبه ۱۰ آبان برگزار می شود.

هیات رییسه مجلس چهارشنبه ۲۷ مهر اعلام کرد، با توجه به اینکه استیضاح فاطمی امین در تاریخ ۱۰ مهرماه به کمیسیون مربوطه ارجاع شد و اکنون مهلت قانونی آن به پایان رسیده است، بدین وسیله استیضاح آقای سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام وصول می شود.

مطابق با ماده ۲۲۳ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، وزیر حداکثر به مدت ۱۰ روز فرصت دارد در صحن علنی مجلس حاضر شده و توضیحات لازم را ارائه دهد.

پیش از این قرار بود استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه علنی یکشنبه، ۸ آبان ماه برگزار شود.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری