طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

فاطمی امین بحران واحدهای صنعتی را حل کرد

کد خبر: 6589
زمان انتشار: ۷ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۰ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

کاظم دلخوش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به آشنایی ۲۵ ساله‌اش با وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: پیش از این به دلیل برخی مشکلات موجود در وزارت صنعت، معدن و تجارت در بخش‌های خودروسازی و بحران صنایع موافق استیضاح فاطمی امین بودم اما اکنون به دلیل انجام اقدامات موثر در این حوزه ها و کاهش مشکلات در این حوزه‌ها، مخالف استیضاح هستم.

فاطمی امین بحران واحدهای صنعتی را حل کرد

نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون شرایط برای استیضاح فاطمی‌امین مناسب نیست، خاطرنشان کرد: فاطمی امین توانسته مشکلات واحدهای صنعتی را رفع نموده و بحران موجود در این حوزه را تا حدی تعدیل نماید.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی با اشاره به ورود جدی وزیر صنعت، معدن و تجارت در حل مشکل خودروسازی عنوان کرد: جلسات و پیگیری‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت برای حل مشکلات معادن راکد موثر بوده است.

دلخوش تاکید کرد: فاطمی امین با برنامه ریزی دقیق در حوزه صادرات و واردات در راستای حل مشکل مردم در تامین کالاها اساسی اقدامات مهمی انجام داد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان خاطرنشان کرد: بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از صنایع مهم استان‌ها و بررسی مسائل و چالش‌های هر منطقه و حساسیت برای پیگیری این مسائل از دیگر اقدامات مثبت فاطمی امین است.

وی خاطر نشان کرد: بر این اساس حضور، فعالیت و تلاش وزیر صنعت، معدن و تجارت نسبت به گذشته قابل توجه است و بر این مبنا معتقدم در شرایط فعلی استیضاح او به صلاح نیست.

تقاضای استیضاح فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه علنی ۲۷ مهر از سوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد و قرار است جلسه استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه سه شنبه دهم آبان ماه جاری برگزار می شود.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری