طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

شرایط خودروسازان در دوره فاطمی امین بهبود یافته است

کد خبر: 6708
زمان انتشار: ۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۴ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

محمد رضایی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با بیان اینکه به عنوان یک تولیدکننده مخالف استیضاح وی هستم، افزود: شرایط امروز ما نسبت به دوره‌های قبل بسیار بهتر شده و این روند بهبودی همچنان در حال ادامه یافتن است

وی تصریح کرد: این مسأله یکی از مهم‌ترین نکات در دوره وزارت فاطمی امین بود، چرا که ما به ثبات در تولید رسیده و بر اساس همین ثبات امروز می‌توانیم برنامه‌ریزی داشته و برنامه‌های خود را مطابق جدول پیش‌بینی شده به جلو ببریم.

رضایی با بیان اینکه ثابت در تولید یکی از مزایای بسیار مهم برای هر صنعتگر و تولیدکننده‌ای است، گفت: بر مبنای همین ثبات مطمئن بودیم که روند کارهایمان چه مسیری را طی خواهد کرد و می‌توان گفت که این یکی از مهم‌ترین نکات مثبتی است که در دوره فاطمی امین شاهد آن بودیم.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

این تولیدکننده در ادامه با بیان اینکه وزیر صمت زمان زیادی نیست که بر روی کار آمده است، گفت: وی برای اجرایی کردن برنامه‌های خود نیاز به فرصت دارد و بایستی این فرصت به فاطمی امین داده شود.

به گزارش ایرنا، استیضاح فاطمی امین در تاریخ ۱۰ مهرماه به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع شد و اکنون مهلت قانونی آن به پایان رسیده است. استیضاح سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام وصول شده و مطابق با ماده ۲۲۳ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، وزیر حداکثر به مدت ۱۰ روز فرصت دارد در صحن علنی مجلس حاضر شده و توضیحات لازم را ارائه دهد.

جلسه بررسی استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت روز سه‌شنبه هفته جاری ۱۰ آبان ماه برگزار می‌شود.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری