طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه در کمیسیون صنایع تصویب شد

کد خبر: 671
زمان انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۸ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام «سیدجواد حسینی کیا» در توضیح نشست روز سه‌شنبه (۲۱ دی ماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت: در نشست امروز بررسی درخواست تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه در دستور کار قرار گرفت که پس از بحث و بررسی این درخواست به تصویب رسید و گزارش آن نیز در صحن قرائت خواهد شد.

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: مبالغی که باید در چهارچوب مسولیت‌های اجتماعی مجموعه فولاد هزینه شود در بخشی خارج از محلی که تعیین شده بود، هزینه شده است. از طرفی اخلال در نظام توزیع و فسادهای مالی که حدود ۹۲ هزار میلیارد تومان است از جمله دلایل درخواست این تحقیق و تفحص است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت: بررسی تبصره‌های ارجاعی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور با حضور مسوولان دستگاه‌های اجرایی کشور و پیشنهادات نمایندگان در این باره نیز در دستور کار کمیسیون صنایع و معادن قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

حسینی کیا خاطرنشان کرد: بررسی یکی از بندهای لایحه بودجه ۱۴۰۱ در خصوص محل هزینه کرد درآمدهای حوزه صنعت نیز در این نشست بررسی و مقرر شد تمامی این درآمدها در همان حوزه صنعت هزینه شود.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری