طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

مضررات بی‌ثباتی مدیریتی در بخش صنعت بیشتر از منافع تغییرات است

کد خبر: 7066
زمان انتشار: ۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش ایرنا، «سید محمد موسوی» در مجمع نخبگان ایران با اشاره به دستاوردهای وزارت صمت در یکسال گذشته گفت: یکی از الزامات موفقیت در اجرایی کردن برنامه‌ها در میان‌مدت و بلندمدت، ثبات مدیریتی است.

موسوی گفت: بی‌ثباتی مدیریتی در چند سال گذشته لطمه‌ای جدی، علی‌الخصوص به بخش تولید وارد کرده، لذا از نگاه منافع ملی و توسعه‌ای، ثبات مدیریت در این شرایط، بسیار حائزاهمیت است.

عضو هیات امناء مجمع نخبگان ایران افزود: اگرچه انتظارات ما با توجه به توانایی‌ها و سوابق وی به عنوان فردی آشنا به بخش صنعت، فراتر بود؛ امیدوارم با تغییر اولویت برخی اقدامات اصلاحی و نیز استفاده مضاعف از ظرفیت‌های نخبگان در انتصابات، روند بهبود در وزارت صنعت شتاب بیشتری بگیرد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی افزود: استفاده از نیروهای جوان نخبه یکی از مطالبات جامعه علمی و نخبگانی از ایشان است که همواره مورد تأکید ما بوده و باید محقق شود.

مدیرکل سابق مرکز پژوهش‌های مجلس یکی از نقاط قوت وزیر صمت را استفاده از نظرات بخش خصوصی و تشکل‌ها در امور برنامه‌ریزی این وزارت دانست و گفت: اعتماد به بخش خصوصی و نظرخواهی از آنان در برنامه‌های راهبردی وزارت صمت مصداقی از تحقق گفتمان مردمی‌سازی دولت بوده و تداوم این مسیر مورد تاکید است.

موسوی گفت: امید است، نمایندگان محترم مجلس، با توجه به شرایط خاص کشور، و نیز توفیقات ایشان و درنظر گرفتن موانع و کاستی‌هایی که ایشان با آن مواجه بوده، فرصت بیشتری به «فاطمی امین» بدهند تا بتواند برنامه‌ها و موضوعاتی که از ابتدای دولت شروع کرده را ادامه دهند.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری