طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

مخالفت انجمن تولیدکنندگان لوازم صوتی و تصویری با استیضاح وزیر صمت

کد خبر: 7213
زمان انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۰ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش ایرنا، در نامه «محمدرضا شهیدی» به «محمدباقر قالیباف» آمده است: وزارت صمت ظرف ۵ سال گذشته ۵ وزیر و سرپرست داشته و تغییرات مدام که بعضاً با تغییرات سایر سطوح میانی نیز همراه است، آفت اصلی عدم برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی آن است. جناب آقای دکتر فاطمی امین چندین سال در رده‌های مختلف این وزارتخانه از جمله معاونت وزیر مشغول بکار بوده‌اند و آشنایی کامل با وظایف و مسئولیت‌های وزارتخانه دارند.

در بخش دیگر این نامه آمده است: مدیران منصوب ایشان دارای انگیزه کافی برای حل مشکلات هستند و طی یک سال گذشته با وظایف خود آشنا شده‌اند و اقدامات کاملاً مؤثر در این خصوص انجام داده و رشد صنعت ظرف یک سال گذشته در مقایسه با سایر بخش‌های اقتصادی چشمگیر است.

نامه ادامه یافت: عمده موارد استیضاح مرتبط با موضوعاتی است که ظرف یک سال گذشته ایجاد نشده و در کوتاه‌مدت نیز قابل‌حل نیست و عمده موارد مرتبط با مشکلات ساختاری اقتصاد کلان است. با توجه ‌به موارد مطروحه فوق‌الذکر این تشکل پیشنهاد می‌کند که نمایندگان مجلس شورای اسلامی با درنظرگرفتن مصلحت و صرفه و صلاح کشور تصمیم‌گیری کنند. تغییرات پی‌درپی جز خسران و زبان برای مملکت در پی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

مخالفت انجمن تولیدکنندگان لوازم صوتی و تصویری با استیضاح وزیر صمت

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری