طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

با افزایش تمرکز ثروت خود را افزایش دهید

کد خبر: 9595
زمان انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

من به عنوان کسی که می خواستم وارد تجارت شوم یک محصول را انتخاب کردم و خرما یکی از بهترین محصولاتی است که به کار شما می آید پس باید این متن را کامل بخوانید.

خرما مضافتی ممتاز

خرما مضافتی ممتاز پوست مشکی و براقی دارد و دارای شیره ی بسیاری می باشد، که وزن آن را سنگین تر می کند. خرما مضافتی به صورت عمده، قیمت مناسب تری دارد و برای خریدار مقرون به صرفه خواهد بود.

از خرمای مضافتی به عنوان دسر نیز استفاده می شود و خرما به دلیل انرژی و آرام بخشی که دارد در تمامی مراسم عزاداری ها از آن استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

در کشور ایران خرمای مضافتی در جنوب کشور کشت می شود و قیمت خرما مضافتی را امروز می توانید در سایت ما مشاهده و از نرخ روز آن اطلاع کسب کنید.

خرمای مضافتی به بهبود عملکرد مغز موثر می باشد و قادر است بدن را مقاوم در برابر تمامی امراض مصون نگه دارد و یک داروی بسیار قوی برای انواع سرطان است. همچنین باعث تقویت کلیه و درمان موثر برای یبوست می باشد.

نهال خرما پیارم

در کتاب های زیادی راجع به خرما و محصولات آن صحبت شده است همچنین در کتاب تعبیر خواب ابن سیرین نیز درمورد کاشتن نهال خرما پیارم و تعبیر آن نوشته شده است این محصول باتوجه به طیف گسترده ای که دارد می تواند در ابعاد مختلفی برداشت شود.

در استان فارس هم گونه های مختلفی درخت خرما کلوته وجود دارد و در فصل برداشت از آنها برداشت می شود. گونه هایی مانند خرما شاهانی، خرما زاهدی یا غصب، کبکاب، خرمای مجول، خرما دیری، خرما پنجه عروس و گونه هایی دیگر که هرکدام در طعم های مختلفی می باشند و در بازار عرضه می شوند.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

درختان خرما با توجه به نوع ریشه آنها جابجایی شان راحت بوده و می تواند در جاهای مختلفی کاشته شود همچنین جابجایی نهال خرما به صورت های مختلفی انجام می گیرد و شرکت هایی این کار را در حجم و اندازه های متفاوت با ماشین های مخصوص انجام می دهند.

با افزایش تمرکز ثروت خود را افزایش دهید

خمیر خرما چیست

خمیر خرما چیست فرآورده مهمی که می توان در بسیاری از مراحل از جمله پخت شیرینی و غیره به راحتی از آن استفاده کرد، خمیر خرما است که در شهرهای متفاوتی مانند اصفهان این محصول را با کیفیت بالایی تولید می کنند.

استفاده از خمیر خرما در بسیاری از کشورها کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف را دارد، از این سو کشور ایران با داشتن منابع بسیار زیادی از انواع خرما باکیفیت جایگاه بسیار مهمی را در دنیا پیدا کرده است.

از آنجایی که مصرف خمیر خرما به روش های مختلف برای برخی از افراد بسیار مهم بوده و فواید بسیار زیادی که این محصول دارد، از این رو می توانید با استفاده از خرمای شهرهایی همچون بوشهر یا سایر شهرها که طبق مزاج تان برایتان خوشایندتر است، را انتخاب کنید.

با افزایش تمرکز ثروت خود را افزایش دهید

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری